Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A New York Café-nak van...

A New York Café-nak van valamilyen elérhetősége? Hogyan lehet kapcsolatba lépni velük?

Figyelt kérdés
Az oldalukon megadott email-címek nem működnek (ezek nem létező címek, visszadobja a rendszer az oda küldött leveleket), és a megadott telefonszám is állandóan átcsap foglaltba... LEHETETLENSÉG elérni őket, legalábbis a weboldalon található elérhetőségek alapján... Az asztalfoglalás űrlap az egyetlen, amit még nem próbáltam a weboldalukon, de én nem asztalt szeretnék foglalni elsősorban, hanem kapcsolatba lépni velük...

2023. jún. 2. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már csak a személyes kontakt maradt.
2023. jún. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1: Csak az a baj, hogy én nem budapesti vagyok, hanem vidéki (messze Budapesttől)...
2023. jún. 2. 18:12
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Az asztalfoglalási lap remekül működik, ha és itt van a lényeg ha

engedélyezed a harmadik féltől származó cookie-kat, hogy a KiwiPro felülete megjelenhessen.

2023. jún. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Jobb ha asztalt foglalsz, mert sokszor látom, hogy hosszú sorban állnak emberek és várnak a bejutásra. Kb. 60-80 fő mindig ácsorog az ajtó előtt. Az árak jobb ha tudod, húzósak.

Íme az étlap:

[link]

2023. jún. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Csak így fogsz tudni kapcsolatba lépni velük, ha már bent vagy.
2023. jún. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom milyen kapcsolatra gondolsz, de ha hivatalosan keresed, akkor először levélben kell megkeresni őket, leírod mit szeretnél, mert így illik bizonyos körökben.

Ez nem az a kategória mint a sarki kávézó.

2023. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igazából azért szeretnék csak kapcsolatba lépni velük, hogy adjanak egy időpontot, hogy egyrészt BIZTOSAN bejuthassak, másrészt ne kelljen olyan NAGYON sokat várni... Az árakkal tisztában vagyok, én főleg fényképezni szeretnék bent, hogy ott voltam, persze nyilván fogyasztani is fogok, mert gondolom csak úgy nem lehet bemenni...


Amúgy ennek a kérdésnek a kiírója is én voltam:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ke..


És a New York Café az egyik, ahol még nem voltam...

2023. jún. 2. 18:32
 8/11 A kérdező kommentje:
#6: Akármennyire is puccos hely, SZERINTEM ILLENE azért valamilyen elérhetőséggel rendelkezniük (a személyes kontakton és a sima levélen kívül)...
2023. jún. 2. 18:34
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
2023. jún. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az asztalfoglalás működik ha engedélyezed a harmadik féltől származó cookie-kat, hogy a KiwiPro felülete megjelenhessen.
2023. jún. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!