Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mi történik, ha bejelentést...

Mi történik, ha bejelentést teszek a népegeszségügy felé, hogy penészes az egész menza a faluban? Itt a suli étkezik, ovi és bölcsire, valamint idősekre főznek. A hivatal nem tesz semmit, csak kifestenek.

Figyelt kérdés

Az ott dolgozók többen köhögnek állandó jelleggel. A munkájukat féltik, nem mernek szólni. Én ma készítettem fotókat, egyet ide is beraktam. Fekete és rózsaszín penész lepi végig a falakat.

Erheti a dolgozókat gond egy anonim bejelentés miatt? Fegyelmi vagy egyéb, fizetés levonás? Nem akarok rosszat, de ez semmiképp sem maradhat így.

Mindenképp kiderül hogy bejelentés miatt szálltak ki? Ezt nem lehet kérni, hogy hallgassák el?


2023. jún. 22. 14:19
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
2023. jún. 22. 14:19
 2/21 A kérdező kommentje:
2023. jún. 22. 14:23
 3/21 anonim ***** válasza:
40%
A dolgozóknak valószínűleg megszunik a munkahelye ezek után, mert a helyet bezarjak. Hogy sikerült ezeket a képeket kesziteni
2023. jún. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Úristen, ennél különb helyeken is TILOS embereket foglalkoztatni és ételt készíteni!

Mivel a suli, ovit és a szociális étkeztetést nem lehet megszüntetni,

- vagy kerítenek a faluban egy egészségesebb lehetőséget

- vagy invesztálnak megfelelő szellőztetésre, penészirtásra, tisztasági festésre.

Én tuti, hogy bejelenteném. (Tettem is már hasonló bejelentést az ÁNTSZ-nél, névtelenséget kérve, senkinek semmi baja nem lett)

Eleve csodálkozom, hogy egy ilyen intézményt nem ellenőriznek rendszeresen, vagy leginkább megy az ellenőr zsebébe a pénz!

Az is járható út lenne, ha egy számodra megbízhatónak tartott kereskedelmi csatornának elküldenéd névtelenül a képeket, ha esetleg az ellenőr korrupt, ami nagyon valószínű.

2023. jún. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%

Ezért lehet ideiglenesen be is zárják amíg ki nem festenek.De feltételezem ez csak a jéghegy csúcsa.

Dolgozóknak egy állategészségügyi ellenőrzés után csak akkor lehet baja ha a HCCP-t nem tartják be vagy érvénytelen az eü-könyvük

2023. jún. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Az kemény...
2023. jún. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
ez durva .
2023. jún. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

nem tudom mi fog történni, ha bejelentést teszel, de ha ott dolgozol és ezt munkaidőben/azon kívül lőtted és névtelen feljelentést próbálsz meg tenni, akkor ne lepődj meg azon, ha a kedves fidddddddszszszsz emberek majd egy szép napon kirakatják veletek a nyerőnek vélt:


Huawei P30 Lite telefont.


Ne legyél buta, gondolt át jól, hogy mit, hogyan teszel. És ezzel véletlenül sem azt mondom, hogy ne tegyél bejelentést!

2023. jún. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%
Tegyél bejelentést, örülnek neki. Pont azért vannak, azért dolgoznak, hogy ilyen ne fordulhasson elő. Ez az egész falu érdeke!
2023. jún. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
18%
Hyet bezarjak, dolgozoknak nem lesz munkaja
2023. jún. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!