Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mennyibe kerül manapság egy...

Mennyibe kerül manapság egy jobbacska esküvői menü/fő?

Figyelt kérdés

Vendégként vagyunk hivatalosak és nyilván annyit tennénk borítékba ami kihozza az ebédünket + még egy kis útravaló + a szállásunk. De fogalmam sincs manapság mennyi szokott lenni az esküvői menü.

Egy kastélyszállóba leszünk, bár a szobán osztozunk valakikkel. Az étkezés is ennek függvényében valószínűleg jó minőségű lesz és ezzel együtt nem olcsó. Nem szeretnénk túl keveset adni, de megtippelni se tudom manapság mennyi lehet egy esküvői menü.



2023. jún. 25. 06:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklödj az adott szálláson egy menü ára után-. Vagy nézd meg a honlapjukat, ott is szokott lenni étlap
2023. jún. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
30.000-40.000 Ft/fő környéke.
2023. jún. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szállás plusz egy esküvői étkezés? Ha nem a világ leglerobbantabb kastélyszállójáról beszélünk, akkor nagyon minimum 50k per fő fedi a költségeket, főleg a szállással együtt.
2023. jún. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
2-es vagyok, én szállás nélkül számoltam. Szállással legalább 50-60.
2023. jún. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) igen, mi is úgy gondoltuk, hogy alaphangon egy százast kéne adni.
2023. jún. 25. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!