Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Moziban mennyibe kerül a kaja?

Moziban mennyibe kerül a kaja?

Figyelt kérdés
Neten nem találom hol lehetne megnézni....

2023. júl. 3. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Mozija válogatja.
2023. júl. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
86%
Egyrészt nem mindegy, hogy melyik moziban eszel, másrészt nem mindegy, hogy mit és milyen mennyiségben eszel.
2023. júl. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Ha odamész meglátod,vagy hívd fel őket.
2023. júl. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Vidéki Cinema City nagy popcorn menü (nagy doboz popcorn + 0,5l üdítő) 2200-2400 Ft. Szóval drága :D De ez szerintem egységesen minden mozisbüfére elmondható.
2023. júl. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Sokba.

2 nachos + 2 popcorn 4 közepes innivaló majdem 9ezer az arénában pl

2023. júl. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Életemben nem ettem még moziban, ahogy a színházban és operában is kibírok 2 órát.

De ha nem bírnék magammal és viszonylag csóró lennék, akkor az első boltban vennék egy zacskó pattogatott kukoricát 500-ért, meg valami üdítőt (a kólát nem szeretem)és elmajszolnám a vetítés alatt.

2023. júl. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Sokba!

Cinema Cityben tipp: ha szereted, akkor a gépi üdítő helyett vegyél PET-palackos fél literes CanadaDry-t. Háromszoros előny: olcsóbb, nem kell hozzá szétázó papír szívószál és még visszazárható is

2023. júl. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
#6: a bolti popcorn nem olyan jó, mint a moziskuki ;) Én sem azért veszek, mert nem bírom ki azt a 2 órát. A túlvizezett cola egyenesen szar.
2023. júl. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!