Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Debrecenben milyen jó éttermek...

Debrecenben milyen jó éttermeket javasoltok a főtér közelében?

Figyelt kérdés
Hétvégén megyek fel, és valami jobb éttermet keresek, ahová nem kell asztalfoglalás, van szabad hely szinte mindig és a kaja sekerül 10 ezrekbe. Főleg valami sült húsos ételre gondolok, a köret az lehet akármi.

2023. aug. 14. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi most a Csokonai étteremben voltunk, szerintem jó hely, a kaja is kifogástalan volt. Régen a Barabásba jártunk, az éttermi részbe, én azt is szerettem. Vagy ha szereted a gyrost, a Főtéren az Aladdin-t ajánlom, Debrecenben ott lehet a legjobb gyrost kapni. Van kiülős része is.
2023. aug. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
82%

Beer And Wurst esetleg. Hétköznap mindig van A,B napi menü levessel, desszerttel.

[link]

2023. aug. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

"jobb éttermet keresek, ahová nem kell asztalfoglalás, van szabad hely szinte mindig és a kaja sekerül 10 ezrekbe"

Ezek a kívánságok ütik egymást. Te egy Michelin csillagos éttermet szeretnél csárda árakon, és repülőtérnyi placcal. Mert ha lenne ilyen, mindenki ide járna, és állandóan tele lenne...

A Bem tér nincs messze a főtértől, a Calico Jack Pub-ot ajánlom esetleg.

2023. aug. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A Belvárosban (is) rengeteg étterem van.

Egyik sem az olcsóságáról híres!

A hétvégén örülj ha be tudsz menni egybe is: a Virágkarneválkor minden hely tele van! (Ezzel számolnod kell!)

(legutóbb a Wasabiban voltam - szenzációs!)

2023. aug. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!