Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miskolcon van görög indiai...

Miskolcon van görög indiai vagy olasz étterem?

Figyelt kérdés
2023. aug. 14. 21:23
 1/4 A kérdező kommentje:
A búza tér közelében vagy a Macroklinika közelében?
2023. aug. 14. 21:24
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem épp étterem, de a Pláza felső szintjén ehetsz ilyesmiket.
2023. aug. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Indiai nincs,korábban kérdeztem :( vegán éttermek készítenek ísvilágban hasonlót
2023. aug. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt indiai? Szerintem max. Budán meg Pesten vannak autentikus indiai éttermek, a többi csak parasztvakítás. (egy rémlik az 5. kerületben a Ferenciek tere környékén meg egy másik a Fény utcai piac előtt a Millenáris környékén)

Görög nem is volt soha, az egyetlen török étterem is bezárt másodszor is. Pedig éppen azért mentem asszem még áprilisban, hogy na majd kipróbálom, nem volt nyitva. (egy random vasárnap du. 5 körül)

Olasz sincs, elvileg a Don Pepe volt felfogható annak, mert a pizzán kívül rengeteg egyéb, olaszos kaját is árultak.


Gyakorlatilag szinte semmilyen "nemzetközi" étterem nincs már, se pincéres, se önkiszolgáló. Talán a Bárka az egyetlen kivétel, de az meg japán.


A görög/török vonalat a gyros/dönerező helyek képviselik, de nyilván ezek nem minősülnek étteremnek, mert örökké ugyanazt kapod. Az olasz vonalat a pizzázók, de ott azért van esélyed mást is enni pizzán kívül, asszem Dolce Vita ilyen meg a Talizmán a vár mellett.


A belvárosi kínálat is szánalmas, vannak ugye a sima éttermek, de ott ugye nem eszel semmilyen más kaját a "magyaron" kívül. Van kínai étterem, burgerező, dönerező több is és kb. kifújt.

Szóval nemzetek konyháját ne Miskolcon keress! :DDD Sajnos ez a helyzet!

2023. aug. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!