Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért nincs már kosár a kfcben?

Miért nincs már kosár a kfcben?

Figyelt kérdés
Akármikor kosaras kaját veszek mindig dobozba adják. Megszűnt maga a kosár vagy csak nálunk van így?

#Kfc kosár
2023. aug. 31. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van még kosár.
2023. aug. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kosárnak hívják, de dobozban adják, pedig jobb feelingje volt kosárból enni.
2023. aug. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is dobozban adják a kosarakat. Szerintem azért, mert a kosár méretéhez képest olyan kicsi lett az adag, hogy nem akarják ezzel égetni magukat. Viszont ettől még a kosár az kosár, a nevét nem változtathatják meg, maradt ez a megoldás.

Egy kérdést megér az ügyfélszolgálattól, hátha válaszolnak rá valamit. Hacsak nem az, hogy a doboz ára olcsóbb.

2023. aug. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom igen hogy a neve az az mert mindig úgy kérem. Csak vettem szárny kosarat kosaras krumplival erre mindkettőt dobozban adták :D igen 2 én is jobban szerettem kosárból enni
2023. aug. 31. 14:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a héten is kosárban adták a wingseket, de mintha összement volna a kosár mérete.

Lehet spórolás, a nagykosarakat kiskosárba, a kiskosarakat dobozba teszik inkább.

2023. aug. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az lehet mert én egyszemélyes kosarat szoktam venni ha csakádi akkor lehet kosárba adják még, erre nem is gondoltam
2023. aug. 31. 16:03
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vettem észre, hogy elvitelre adnak dobozt, egyébként kosárba, tányérra teszik.
2023. szept. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!