Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Német Mc Donaldsban hogyhogy...

Német Mc Donaldsban hogyhogy nincs MC Farm, vagy ennek megfelelő?

Figyelt kérdés

Úgy tudom magyrországon még mindig van. Egy ideje németeknél élek, de mivel nem vagyok nagy MC látogató, ezért nem is igazán tűnt fel.

Illetve azt hittem mindenhol megszűnt, ahogy az szokott lenni a szezonális dolgokkal.

Most nézem, hogy magyarorszégon elvileg még van.

Ismeri valaki az okokat? A német is tulajdonképpen még sertésevő nemzet.


2023. szept. 6. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mc Rib meg Magyarországon nincs, itt van.

Az okát nem tudom, szerintem egészen egyszerűen így alakult.

2023. szept. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy hol mi van, az ottani kereslettöl függ - amit csak pár ember szeretne, azt hamat kivonják a forgalomból.
2023. szept. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1 ezt sem tudtam, hogy már nincs. Még ettem magyarországon, igaz szerintem azóta felnőtt egy generáció.
2023. szept. 6. 08:38
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden terméknél van olyan amit csak egy adott országra/régióra adnak ki.
2023. szept. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Itthon Magyarországon nálunk az állandó kínálatban van a Sertés McFarm szendvics. Finom, nekem ízlik! Szoktam venni, nem örülnék neki, ha eltűnne.

Nálunk a McRib szendvics volt szezonális termék. Talán, ha 2x-3x ettem. Finom volt az is. Ha lehetne újra venni, akkor venném újra. :)

2023. szept. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!