Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Tudom elég fura kérdés de...

Tudom elég fura kérdés de érdemes? úgy étterembe hogy csak egy fajta ételt eszünk szóval egyféle leves egyféle hús illetve édesség mivel szinte ott minden drága

Figyelt kérdés
2023. okt. 1. 21:29
 1/10 A kérdező kommentje:
én szívesen mennék hiszen imádom a helyet de mostanában drága lett ott minden
2023. okt. 1. 21:31
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Most mit akarsz kérdezni? Mert elég értelmetlenül fogalmaztál, nem derül ki, mi a kérdés.

Minden fogásból csak egy fajtát akarsz, vagy összesen egy fogást, vagy levest, vagy föételt vagy hogy kellene érteni?


Mondjuk szerintem ha gond, hogy pénzbe kerül, akkor ne étteremben egyél, otthon fözni vagy hozatni sokkal olcsóbb.

De ettöl eltekintve étteremben rendelhetsz akár egy pohár üdítöt is, vagy amit az étlapon találsz, nem kell több mindent kérni

2023. okt. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Álltalába egy félét esznek az emberek de ha éhes ehet többet... Egy leves, hús féle és desszert bőven elég szerintem! Vagy ezt a menüt 2 ember eszi meg egy tányérból? Mert az másabb!
2023. okt. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
vótmá ez a kreténséged
2023. okt. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2023. okt. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként persze lehet kérni csak levest vagy csak főételt.
2023. okt. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

valahogy ensem ertem a kerdesedet. Ugy erted megeri e elmenni ha csak eloetelt VAGY csak foetelt VAGY csak desszertet eszel... es nem mind a 3 fogast rendeled mivel draga lett?


Nekem altalaban, ha szukos a penz, az a fontos jol lakjak...


Ha neked nem eleg egy fogas...viszont szivesen mennel az etterembe...mi lenne hogyha otthon fozol ket fogasos kajat..megeszed es a desszertet az etteremben eszed...? olcsobb

2023. okt. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a kerdes, hogy az etterembe bemesz es a legolcsobb leves, legolcsobb foetel, legolcsobb desszert, mindig ugyanezeket keritek?

Es biztos, hogy mindig ott lesz az etlapon? Es nem lett az is draga nektek? Es amugy izlik egyaltalan?

De mi a kerdes?

2023. okt. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom akkor megyek étterembe ha van rá pénzem mármint van összeg amit rászánok...Nyaralás is olyan hogy ha spórolgatva pénzt nézve nyaralok akkor már nem olyan! Azt a pénzt rá kell költeni a luxusra különben nem lesz élvezetes!
2023. okt. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

8-as: szerintem úgy értette a kérdezö, hogy egy-egy alkalommal vagy CSAK levest rendel, vagy CSAK föételt, - ezekböl is lehetöleg valami olcsót - desszertet nem, mert azt sokallja.

Öszintén szólva így nem ennék étteremben, ha ott akarok enni, akkor normálisan azt eszem, amire kedvem van, nem centizgetem az árat. Inkább egy évben párszor étterem, de akkor tényleg akármit választhatok, mint minden nap/minden héten, de csak a legolcsóbb valamire jut.

2023. okt. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!