Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Budapestiek! Milyen éttermeket...

Budapestiek! Milyen éttermeket / gyorséttermeket / (valamiért) különleges éttermeket tudnátok nekem ajánlani Budapesten?

Figyelt kérdés

A kikötésem csak két dolog lenne:


1) BKK-val megközelíthető legyen

2) Ne legyen olyan k.rva drága, mint mondjuk a New York Café, ahol egy kis csésze kávé is 4-5 ezer Ft körül van


Hasonló kérdésem már volt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__vendeglatas-et..


Viszont a mostani nem csak gyorséttermekre vonatkozik, hanem MINDEN olyan étteremre, amit valamiért ajánlanátok nekem (pl. mert különleges, nagyon finom, nagyon olcsó, stb)...


Kigyűjtöttem azokat az éttermeket az előző kérdésemből ABC sorrendben, amiket már lehetőleg NE mondjatok, mert ezeket már mindet kipróbáltam:


Bamba Marha

Belfrit

Bellozzo

Black Cab Burger

Burger King

Don Pepe

KFC

Kínai

Leonidas Gyros

McDonald’s

Nordsee

Pesti Pipi

Pirog-da

Pizza Forte

Pizza Hut

Pizza King

Subway

Szeráj

Vapiano

Zing


Az alábbi kettőt pedig még nem próbáltam, de tervben vannak, és ezek olyan éttermek, amiket NEM ti mondtatok gyakorin, hanem máshonnan hallottam róluk:


The Magic ("Harry Potter"-étterem)

Tölcsibe



2023. nov. 1. 20:51
 1/6 A kérdező kommentje:

Van még kettő, ami most még hirtelen eszembe jutott, amit ki szeretnék majd próbálni és nem ti mondtátok:


Cserpes Tejivó

Tejmadár

2023. nov. 1. 20:55
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Trófea éttermek. A befizetett összegért korlátlan étel, ital fogyasztás. Mi vidékről előfordul, hogy csak az étteremért utazunk fel Bp-re. Az óbudaiba járunk.
2023. nov. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Budagyöngye SZEGA De előtte telefonon foglalj asztalt!
2023. nov. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Google, Tripadvisor, Yelp

Ne legyél már életképtelen.

2023. nov. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kabul büfé, Chatorey Lounge, Afrikai büfé, Bangla Prémium, Mimóza hotpot, Tai He Lou, Eggi Café.
2023. nov. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%

hat amikoet kigyujtöttel hallod az mind kuka....hol elsz..videken?


Ezek tipik olyan ettermek ahova az ember beugrik ha ehes, nincs ideje jo etterembe menni vagy fozni otthon es gyorsab be akar valamit tolni.


Buddha original

[link]

itt szuper pizzak vannak


ezt az oldalt ajanlom eleve nezd meg az ettermeket

2023. nov. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!