Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Melyik a legjobb görög gyrosos...

Silota kérdése:

Melyik a legjobb görög gyrosos Budapesten?

Figyelt kérdés
Tervben van végigkóstolni egy párat, úgyhogy jól jönne valakinek a segítsége mit ajánl.

nov. 17. 10:46
 1/8 anonim válasza:
28%
+1
nov. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%

A Margit koruton a Mechwart liget es a szena ter kozott van egy, az Igen pizzazoval szemben. Na az eleg kiraly

Illetve van egy Ujpest Városkapu kegallonal az is eleg jo. Street kitchen is ajanlotta egyszer egy videoban. Nevet sajnos nem tudom

nov. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Egressy út - Hungária körút sarkán a GR gyros. Annál finomabbat még sehol nem ettem.
nov. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Andrássy úton van az a görög gyrosos. Nem tudom hogy hívják, valami Baharro aki eredeti görög recept alapján dolgozik.
nov. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejött a Kerkyra a 13. kerületben a Béke tértől nem messze, illetve a Gyradiko. Utóbbit én Veresegyházán teszteltem, de van boltja Óbudán a Pünkösdfürdő bejáratával majdnem szemben.

Nem próbáltam még a Floga Grillt, de jónak tűnik az is. Újbudán az Allee-tól egy megállóra,

nov. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
A Móricz és a Budafoki út/Karinthy Frigyes út között van egy gyros-os, Karimi a neve. Baromi jó hely, nagyon finom és bőséges a gyros-uk. Kedvenc helyem. Csak ajánlani tudom. ;)
nov. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
49%
Tudom, hogy a kérdező kizárólag görög gyrosozókat keres, ezért ajánlok egy török kebabozót. A Puskás Öcsi téren van egy kebabozó, bármekkor kitérőt megér.
nov. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

A Karimi inkább ár-érték arányban és az ott dolgozók jófejségében bajnok, de nem autentikus görög ízvilágú.


Szerintem a Floga, az Alexandros és a Kyros Gyros a legjobbak, ha igazi görög ízeket keresel. A félig autentikusan finomból még jó a Corvin-negyed sarkán lévő névtelen (csak Gyros van kiírva kék habbetűkkel) és a Margit körúton a Heureka.


Az említett Gyradiko és Kerkyra már sajnos távol vannak a régi színvonaluktól.

dec. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!