Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért nincs Nyíregyházán...

Miért nincs Nyíregyházán Starbucks?

Figyelt kérdés
Debrecenben bezzeg van. Mi ennek az oka?

nov. 23. 17:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Mert nem lenne elég kereslet rá, ráfizetni meg nem akarnak.
nov. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hogy hogy nem lenne rá elég kereslet? Szerintem nagyon sokan örülnének neki és járnának is oda.
nov. 23. 18:30
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Én 20+ kerültem el Nyíregyházáról és mindig meglepődöm, hogy szinte minden van már a városban, mint Budapesten, nem úgy, mint a gyerekkoromban. Nem gondolom, hogy a Starbuck's akkora űr lenne a város életében.
nov. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Az, hogy TE keresed, nem jelent semmit, az, hogy SZERINTED sokan mennének oda, szintén nem, az ilyen cégek felméréseket készítenek, ami alapján kiderítik, van-e igény rá vagy sem. Ök pedig ebben is profik, nem érzésre döntenek.
nov. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Nyíregy sem dúskál annyira a kőgazdagokban, vagy aki meg is tehetné, sajnálná rá. sajnos Szabolcs ezzel jár, nem sokat jelent hogy épp a fővárosában élsz, vagy valamelyik vidéki kisvárosban.
nov. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Viszont az egész országban nincs máshol nyíregyházi gyros, és az, a kávéval ellentétben pótolhatatlan, kávézni máshol is lehet.
nov. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
rosszul tudod #6, sok megyei kisvárosban van szabolcsi, azaz kiflis gyros :D nem csak a megyeszékhelyen
nov. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
20%
Mert még senki sem nyitott egyet. Lehetsz az első.
nov. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Laly1972 válasza:
36%
A Starbucks jó amúgy az árához képest? Szerintem a Freicafe is van olyan jó. Simán. Nem is értem miért kell egy amerikait hiányolni ennyire....
nov. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%
Mert Nyíregyházán csóróság van, nem Starbucks.
nov. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!