Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mc'Donalds 35éves nyereményját...

Mc'Donalds 35éves nyereményjátéka?

Figyelt kérdés
Van közöttünk aki(k) nyertek már a 12 jegyű kúpon kód feltöltésével is valamit? Vagy bárkinek az ismeretségi körében? Mert én még csak tapasztalatot nyertem... Naponta (2x) is mekizek, mióta kijött ez a kuponos akció dolog.. Lehetséges ez is valami bunda,hogy minél többen menjenek az emberek?

nov. 23. 19:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Én még csak most láttam a reklámot,esélyem se volt ott étkezni.
nov. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Az ilyenek miatt éri meg ez a játék, aki napi kétszer is megy mekibe miatta. Több ilyen okoska van, simán visszahozza a nyeremények árát. Meg is érdemled...
nov. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%

"Lehetséges ez is valami bunda,hogy minél többen menjenek az emberek?"


A nyereményjátékok kizárólag erről szólnak. 🙂

nov. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Igazából akkor ez olyan mint a kaparós sorsjegy, konkrétan amikor kijött a nagykarácsony 100db ot vettem belőle, (2pakk).. 120ezer jött vissza, tehát több mint a felét buktam.. Azóta semmi ilyenre nem költök...
nov. 23. 20:53
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Attol meg tortenik valos sorsolas, kozjegyzo szokta hitelesiteni... ellenkezo esetben a versenyhivatal megbuntethetne oket. De termeszetesen sokkal tobb az emiatt keletkezo beveteluk, mint amennyi penzt a nyeremenybe fektetnek, igy ez marketing szempontbol nagyon megeri.
nov. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Ja egy közepes krumplit meg egy fagyit de nem szeretem a kanalazós fagyikat. :D
nov. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Aki lepontoz az irigy arra a szerencsétlen fagyira? :D
nov. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
En is egy fagyit nyertem
nov. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Big macet, almás pitét. Többi 5 kb nyeretlen
nov. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Jo nagy idiota voltal ha megvettel ket pakli kaparost. El kene neha olvasni a hatuljat es akkor rajonnel hogy minel tobbet veszel belole, annal valoszinubb hogy az elmeleti visszaosztasi aranyhoz(rtp) kozelit a megterulesed. Ami kaparosoknal kb 65% ha keresel egy random embert es neki alltok 100fttal fej vagy irasozni annak tobb ertelme van.
nov. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!