Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Összességében ki melyik...

Összességében ki melyik gyorsétteremláncot szereti legjobban? KFC, Meki vagy Burger King?

Figyelt kérdés
Íz, választék, ár-érték, mennyire laktató.

jan. 20. 17:47
A kérdező szavazást indított:
KFC
Meki
Burger King
53 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Madarat nem eszem, polgár király nincs errefelé. Sajnos lacikonyha sem. Így a meki marad. De csak végszükségen vásárolok ott.
jan. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
A BK kicsit drágább mint a többi,de annyival ízletesebb is.
jan. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez a sorrend:


1. Meki.

2. BK.

3. KFC.

jan. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a bk a top, ha nincs akkor meki. A kfc valahogy nem az én világom
jan. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
BK nekem jobban bejön.
jan. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Mekiben kicsi a burger, a KFC csipős.
febr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mekibe nem járok. Burger Kingben is sok éve voltam. A KFC-ben szeretek enni, de ott is csak 1-2 alkalom évente. (Nincs is egyik sem a településünkön)
febr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a sorrend:

1. Burger King

2. KFC

3. Meki

Szóval nekem a Burger King a gyorséttermek közül a kedvenc (havi maximum 3 alkalommal szoktam gyorskajáldában enni), mert ár/érték arányban szerintem a legjobb, illetve nekem ízre is ez jön be a legjobban. Szeretem, hogy aránylag sok zöldség is van benne, valamint nincs minden burgernek olyan tipikusan egyforma íze, mint a Mekiben. Illetve a BK-ban jó a hűségrendszer is, illetve egy személyre is vannak értelmes kuponok. A KFC-be meg akkor megyek, amikor nagyon vágyok csípős csirkére. Mekibe meg csak az új burgereket szoktam kipróbálni, amúgy nem járok oda.

márc. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egyik se mert mindegyik nagyon drága lett. Ahhoz képest, hogy annó ezt a szegények kajájának mondták, ma már annyira nem igaz ez.
ápr. 2. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!