Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Pontosan mire használható fel...

Pontosan mire használható fel a Foodora 'Üdv a marketen - 3000Ft' kuponja?

Figyelt kérdés

Feltételek (Új és meglévő felhasználóknak):


- Minimum 5000 Ft rendelési érték esetén érvényes

- Kiszállítás, Elvitel esetén érvényes.

- Érvényes a következő fizetési módra: Hitelkártya vagy bankkártya, Apple Pay, SimplePay, Google Pay


Minden feltétel adott, próbáltam éttermeket, és üzleteket is egyaránt, de nem értem. A megrendelésnél egyiknél sem fogadja el, soha. Csak azt kapom, hogy ez nem használható fel. Akkor mégis hol, hogy?



ápr. 25. 14:19
 1/1 A kérdező kommentje:
Szóval, közben megkérdeztem az Ügyfélszolgálatot, hogy másnak ne keljen, ha hasonlóan kérdése lenne. Az Üzletek, és a Foodora Market két különböző dolog. Bár a kupon megjelenik az Üzletek rész alatt. A két dolog nem ugyanaz. Egyelőre csak nagyobb városokban van. Sajnos, az én esetemben nem elérhető.
ápr. 25. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!