Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ismered a DAUBNER cukrászdát?...

Ismered a DAUBNER cukrászdát? Mit gondolsz róla? Szereted, jó árban van? Miért NEM LEHET leülni ott, miért nincsennek asztalok pedig terasz és hely is van rá?

Figyelt kérdés
Van helyben elfogyasztható lehetőség, drágábbak úgy a sütik is, de asztal ahova le tudsz ülni nincs. Miért? Pedig van egy hatalmas üresen álló terasza is évek óta.

ápr. 29. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem a helyet viszont ha jól tudom engedély kell a teraszra közterület használati akármi pontosan nem emlékszem rá de valami ilyesmi rémlik
ápr. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A teraszra volt egy ilyen sejtésem.. mondjuk, hogy már 3. éve nem kapja meg az engedélyt, az elég furcsa.


És nem magyarázta, hogy a benti üres térre miért nem tesz asztalokat (csak álló pultok vannak) de közben rájöttem miért: hogy ne ücsörögjenek ott az emberek órákat, így is mindig sokan vannak.

ápr. 29. 15:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Az engedélyt kérni is kell lehet hogy van is de mivel azt írod hogy tele van mindig így minek kínlodjanak még azzal is ha majd csökken esetleg a forgalom akkor be tudják dobni a teraszt mint újdonság
ápr. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az a terasz nem közterület. De az óriási forgalom miatt gondolom inkább az elviteles kiszolgálás az üzleti modell alapja.
ápr. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szerintem sem közterület, de az lehet hogy engedélyköteles így is.


Viszont az is egy kérdőjel, hogy ha nincs engedélyük, akkor miért építették meg külön. Mert korábban az épületnél nem volt terasz, az új tulaj csináltatta.

ápr. 29. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!