Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Guest Whopper megszűnt a...

Guest Whopper megszűnt a Burger Kingben?

Figyelt kérdés
Vagy csak nekem nem akartak adni múltkor? Burgonyát kaptam helyette.
máj. 23. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Az micsoda? Nem is hallottam róla, pedig 13 éve rendszeresen járok.
máj. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát most erre mit írjak, ha tizenhárom év után sem tudod, hogy mi az? Azért leírom. Van egy oldal, [link] . Ha itt kitöltöd a kérdőívet, és a végén generált kódot ráírod a korábbi nyugtádra, akkor a következő vásárlásodnál kapsz ingyen egy Whoppert, feltéve ha olyan terméket veszel, amiben szintén van Whopper.
máj. 23. 11:55
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Ja hogy a kérdőíves ingyen whopper, az már rég nincs. Csak annyi van odaírva, hogy "ajándék a kitöltésért", ami lehet bármi, amit épp kapsz.
máj. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez sem igaz, hogy már régen nincs. Múlt hónapban még kaptam, ebben a hónapban már nem.
máj. 23. 12:05
 5/12 A kérdező kommentje:
ÁSZF??? Milyen ÁSZF? Ja értem, nem akarsz még jobban beégni, ezért bedobtad ezt, hát ha így okosabbnak látszol! Nincs semmilyen ÁSZF. Ez egy étterem, nem pedig egy webáruház, vagy szolgáltató. Egyébként én kérdeztem valamit, nem áll feljebb semmi.
máj. 23. 12:30
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
13 éve jár BK-be (vagyis születése óta), de nem tudja, hogy mi a guest Whopper! Aztán még okoskodik, beszólogat. Azt a ku..! Meg régen nincs már ajándék Whopper? Mutassak egy nyugtát, amit pár hete kaptam, hogy volt még akkor?
máj. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%
Lehet csak szezonális volt.
máj. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
22%

3


"Ja hogy a kérdőíves ingyen whopper, az már rég nincs. Csak annyi van odaírva, hogy "ajándék a kitöltésért", ami lehet bármi, amit épp kapsz."


Ecsém, te nem nagyon vagy képben, ugye!? Bár tizenhárom éve jársz oda, hirtelen rájöttél, hogy tudod mi az a guest Whopper, aztán meg még is azt írod, hogy "lehet bármi, amit épp kapsz". De hát eddig Whoppert adtak, nem bármit. Egy szavadat sem hiszem!

máj. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
12%

Meg azt mondja: "Ja hogy a kérdőíves ingyen whopper, az már rég nincs."


Ehhez képest április elején én még kaptam. Az régen lett volna?



[link]



Érthetetlen számomra, hogy mi visz rá valakit, hogy az internetre járjon okoskodni és kötekedni!

máj. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy ebben a formában én se hallottam még, az csak sima whopper amit adnak ajándékba, nekem új hogy van külön neve. :D
máj. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!