Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Milyen pizzériák vannak...

Milyen pizzériák vannak Debrecenben, ahonnan lehet rendelni (esetleg más ételeket is)? Lehetőleg ne legyen túl drága.

Figyelt kérdés
Hétvégén egy tanfolyam miatt Debrecenbe utazunk a párommal, és kollégiumban lakunk majd, tehát főzni nem lesz lehetőségünk. Ezért, debreceniek, légyszi segítsetek!

2012. júl. 9. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:

-döner pizzéria

a pizza tésztája vékony jóízü elég a feltét -

egy 30 cm-es pizza átlag feltéttel 950,-

[link]

tudom hogy nem kérdezted de itt iszonyat finom a döner tál is sok féle méretben van nekik mi a fél kg-ost szoktuk venni az 950,-



a másik a don pedro .

itt jobb ízü a pizza felső kategóriásnak mondanám főleg a húsosak nagyon finomak. egy 30 cm.es pizza ezerkétszáz ft körül van

itt is ingyenes a házhozszállítás.

[link]


és végül a pizza di casa

a három közül talán ez a legsilányabb pl a tészta nem olyan finom a feltétek is elég gányak .

itt egy 30 cm-es pizza átlag 670,-



mindenhol lehet kp-val étkezési utalvánnyal erzsébet utalvánnyal fizetni !


érezzétek jól magatokat itt nálunk!

2012. júl. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

most néztem a döner tál az döner box néven fut. inkább korrigálom nehogy félreértés legyen majd a rendeléskor.


és van minden cégnél főtt étel is rántott frissensült dolgok ezeket nem mindig kóstoltuk meg + ami még eszembe jutott az a nagy tesco- mert van kistesco is :D - szv. a nagytesco épületében található don pepe pizzéria . ott helyben fogyaszthattok van éttermi rész is finomak a főtt ételek nagy adagok vannak emberi áron de ott pizzát nem ettem még .


italt nem érdemes rendelni sehonnan mocskos drága.



első voltam.

2012. júl. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ, sokat segítettél :).

Meg elfelejtettem megkérdezni, hogy öntetet adnak-e a pizzához, vagy lehet-e kérni? Mert sok helyen adnak, sok helyen nem(még nem jöttem rá, hogy mitől függ, mert pl Egerben adnak, a szomszédos Szegeden meg nem)

2012. júl. 10. 15:00
 4/4 anonim ***** válasza:

nem adnak . úgy tudom fizetni kell hogy ketchupot majonézt - tasakost- adjanak.


örülök hogy segíthettem!

2012. júl. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!