Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miskolci Tokyo étterem ....

Miskolci Tokyo étterem . Valaki segítene? (tapasztalatok, árak stb. )

Figyelt kérdés
azt már tudom hol van mert a neten megnéztem (állítólag Arany János tér 1.) engem az érdekelne hogy milyenek az árak? van valami honlap ? esetleg étlap? vagy ha már valaki járt ott akkor elmondaná milyen volt?:) nagyon szeretem Japánt és mindent ami ahhoz tartozik:D ezért is örültem mikor megtudtam ,hogy van itt egy ilyen Japán-Ázsia hangulatú étterem:)

2012. aug. 15. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

voltam már ott párommal:)

árak tökéletesek,hangulat fenomenális :D

Isteniek az ízek,rengeteget ehetsz:D oda úgy menj h nem eszel egész nap :D csak úgy érdemes :D

2012. aug. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ja az oldal: tokyoetterem.eu :D

elso voltam:D

2012. aug. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm:D ahogy a képeket néztem éhes lettem xd rengeteg animét nézek és azokba is látom ahogy ezekhez hasonló ételeket esznek és már nagyon régóta ki szeretném ezeket én is próbálni:D még 1x köszönöm hogy segítettél:)
2012. aug. 16. 11:51
 4/6 A kérdező kommentje:
várjunk csak:o az oldalon amit küldtél van egy térkép és egy cím de az budapesti :( ezek szerint miskolcon nincs is?:(
2012. aug. 16. 21:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem megszűnt Miskolcon a Tokyo étterem. Tavaly vagy tavaly előtt.
2012. aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én vagy egy hónapja jártam arra, valami olyasmi volt kiírva, hogy jelenleg zárva.
2012. aug. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!