Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ki milyen jó éttermet tud...

Ki milyen jó éttermet tud Budapesten?

Figyelt kérdés

Nem régóta élek pesten és a baránőmmel most leszünk 2 évesek szeretném vmi jo étterembe ünnepelni.

Egyikünk sem szereti a Michlen csillagot és nem keresek milliókat de nem is rosszul (amit rászánok az kb 15 de ez a teteje jó lenne olcsobban). Nem akarok kiöltözni és ö sem. A lényeg h finom legyen az étel és ne tűhegynyi adag. Jha és a 9.kerületben lakom a corvin negyednél szóval ha lehet akkor közelben is legyen(mondjuk max fél háromnegyed óra)



2012. aug. 26. 10:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
kínai/japán étterem is szóbajöhet? esetleg elmehetnétek a Wasabiba sushizni. Vagy a Trófeába, 5000 ft fejenként, és annyit ehetsz amennyit akarsz.
2012. aug. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Trófea

[link]

2012. aug. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én is a Trófeára szavazok, csak nem árt előre helyet foglalni. Három órát lehettek ott, annyit ehettek amennyit akartok a svédasztalos kajákból. Ráadásul mindegyik nagyon kultúrált hely.
2012. aug. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
igazából kicsit meghittebre gondoltam. Tudjátok ahol kihozzák az ételt étlapról választhatunk ilyesmi. pl a rádayn Lizardot is szerettem csak ott sokszor voltam..
2012. aug. 26. 10:34
 5/16 anonim ***** válasza:
A Trófeákat én is kedvelem, bár nem túl széles a választék. Ha sokat jársz oda, kissé unalmas. És nem egy jó étterem, inkább amolyan születésnapozós hely proletároknak.
2012. aug. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
citadellaa
2012. aug. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2012. aug. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A Nancsi néni tényleg jó ötlet! Akkor javasolnám még hozzá a Kéhlit Óbudán! Kéhli Vendéglő, abban nem fogsz csalódni!
2012. aug. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Esetleg a Baross utcánál a Bécsiszelet vendéglő. Itt nagyon finom a kaja,s nagy is az adag.

Vagy a Stex házat is megnézhetitek. Itt nekem nem annyira jött be a kaja,s az adag se. Ez kicsit drágább talán.

2012. aug. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Na, a Stex aztán minden, csak nem meghitt!! )) Akarsz pokoli ricsajban sörözni, nagy tömegben? Akkor menj a Stex-be! De a Bécsi jó ötlet, egy sarokra van a körúton a Stextől, és csendes, a lenti rész tényleg meghitt is lehet, a kaja jó és a nagy adagok is igazak.
2012. aug. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!