Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hány McDonald's-os sajtburgert...

Hány McDonald's-os sajtburgert tudnál megenni?

Figyelt kérdés
nekem 8 volt a max :DD

2012. okt. 23. 14:41
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

2db-ot. Ha éhes vagyok annyit szoktam, ha sajtburgerre vágyom. Nekem általában elég is annyi és nem is szoktam utána éhes lenni órák múlva sem.

Pedig én tudok enni.

De kb úgy 5-6-db-ot biztos megtudnék enni meg sok Cola közben utána menne le.

De 2-nél többet még sosem rendeltem.

2012. okt. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 kilroy válasza:

Super size me:

[link]

vagy a film maga:

https://www.youtube.com/watch?v=U1NPXmFzxtg

2012. okt. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
ne emlegesd mert nagyon megkívántam..
2012. okt. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Egyet, talán másfél lemenne :D Nagyon száraz lett a sima sajtburger.
2012. okt. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Egyet sem, mert nem szeretem. Házi hambit szeretem csak, de abból egy hatalmasat be tudok vágni dupla hússal sok zöldséggel, sajt nélkül.
2012. okt. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Múltkor megettem 14db ot ebédre, utánna egész délután tele voltam xD
2012. okt. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
4 volt a max,igaz krumplival kólával. Szerintem ha nagyon kajás lennék akkor 6 is lemenne.
2014. szept. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Nos, megenni meg tudnék szerintem 4-et, nagyon max. 5-öt (de akkor már kidurrannék).

De ezen még nem nagyon gondolkodtam, mert fölöslegesnek tartom, nagyon sok a kcal benne, és ha lehet nem eszem fölöslegesen ilyet, legalábbis mértékkel. Azt nem mondhatom, hogy nem szoktam, de próbálom módjával, nem hetente. Maradjunk 2-ben, attól még nem vagyok kellemetlenül eltelve (ha nem eszem hozzá krumplit persze)

2015. márc. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!