Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » McDonaldsba és hasonló gyors-é...

McDonaldsba és hasonló gyors-éttermekbe járó emberekről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2013. márc. 14. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akik hébe-hóba ott esznek az rendben van, de aki rajongás szerűen jár az adott gyors étterembe az szerintem elég silány lelki világú és összekeveri az étkezést a szórakozással. A gyors étterembe járás sokaknál már szabadidős tevékenység, őket sajnálom.
2013. márc. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem alapvetően csak erről nem lehet megítélni senkit. Maximum annyit, hogy szereti ezeket a kajákat, és nem az egészséges táplálkozás híve.

Néha én is beülök, nagyjából havonta-kéthavonta egyszer, a kávéjukat pl. nagyon szeretem, különösen a hosszúkávét és a csokis jegeskávét.

2013. márc. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Havonta egyszer ott esznk.Nagybevasarlas elött oda ülûnk be.Igy aznao nincs stressz a fözessel,ès nem is kell a boltban.èhesen.vasarolni.Persze mi nem 10 hamburgert falunk ve.ÁLtalaban èn meg a pàrom 2-2 sajtburger,közösen.egy nagy cola,meg egy sültkrumpli együtt.A gyerekek 1 sajtburger,1 narancslé meg sültkrumpli.Nem aggodom annyira szerintem havi egyszer megengedhetö.Persze lattam.mar ismerek olyan.anyukat aki minden.delutan beszalad oda sultkrumpliert meg colaert anélkül nincs a 4 èves fianak jatszoterezes.Na azzal nem tudom mit kezdjek..
2013. márc. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Mi lenne a véleményem!? Semmi! Mindenki oda jár ahova akar és azt eszik , iszik amit akar! Nekem nincs semmi közöm hozzájuk, hogy bíráljam őket! Ha valaki havonta 1-2x jár oda oké, tegye. Ha valaki hetente 4-5-naponta jár oda az ő dolga, járjon oda.

Én foglalkozom a saját dolgommal!

Én olyan havi 1-2x járok oda kipróbálni az aktuális termékeket. Néha néha ezt azt eszem, de ennyi.

Úgy gondolom aki rendszeresen és változatosan eszik annak ezt a Mekis kaját a szervezete feltudja dolgozni. Mellette a megfelelő és rendszeres mozgással az ember nem fog elhízni.

2013. márc. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen véleményem van róla, hogy nem foglalkozik az egészségével. Persze ez is csak akkor áll, ha heti több alkalommal, szinte minden nap ott kajál.

Viszont ez az ő dolga.

Persze ha valaki heti max. egyszer megy be, és mellette változatosan étkezik, akkor nem hiszem, hogy padlóra vágná a szervezetét vele.

Mondjuk személy szerint úgy évente egyszer szoktam bemenni. Nyáron fagyizni viszont többször szoktam ott. A fagyijukat nagyon szeretem, és még olcsó is ráadásul.:)

2013. márc. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Ha nem nap-mint nap eszik ott valaki az nem megy még az egészségére, azonban aki nap mint nap 1000ft-at hagy ott azzal tényleg valami baj lehet.....
2013. jún. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!