Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Melyik volt a legjobb étterem,...

Melyik volt a legjobb étterem, ahol valaha ettél? Miért?

Figyelt kérdés
Szuper kaja? Udvarias kiszolgálás? Szép környezet? Esetleg jó árak? Mesélj! :)

2013. ápr. 5. 10:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Bogácson Kőkorszaki Pocaktömő étterem

A környezet nagyon szép,nyáron renegetg virág van a ténylegesen kőkorszakra emlékeztető berendezések mellett, a pincérek figyelmesek,udvariasak,amit főznek,az egyenesen isteni (bár szerintem már túl sokat is adnak,nekem 2 evésre is elég)

Olyan igazi FrédiBénis,csak extrafinom kajával.


A másik Miskolcon a Palacsintaház.

Különlegesebbnél különlegesebb palacsinták,édes,sós,minden ami kell,oda visszajárunk az étel miatt.Környezet és pincérek átlagosak.


Ár mindkét helyen átlagos.

2013. ápr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Illetve még Cserkeszőlőn van egy tipikus kockásabroszos étterem,hangulata van.Amit főznek az nagyon jó,pincérek nagyon aranyosak,nyaralás alatt még olyan jól étteremben nem éreztem magam.

Pedig elég olcsóak.

2013. ápr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

FUJI : japán étterem . sok féle különleges ételt ettem ,de itt az izek fantasztikusak voltak. szerencsém volt egy 12 fogásos japán menüt kostoltam végig . mindenkinek ki kellene probálni .

[link]

2013. ápr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Életem legjobb hamburgerét Pesten a Buffalo-ban ettem. Isteni finom volt benne a husi amit ők gyúrtak össze fűszereztek. Egy extra nagy hamburger nagy sültkrumplival 1490 Ft volt januárba. Szerintem barátságos ár volt ez egy akkora hambiért amit adtak. A hely hangulata tükrözte a western stílus és a kiszolgálással sem volt gond :)
2013. ápr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tolcsván az Őskaján. Minden egyben volt: jó ételek, fantasztikus környezet, udvarias pincérek. És nem utolsó sorban, mivel Tokaj-Hegyaljához tartozik a település, a borok sem voltak utolsóak. Rendszeresen járunk a környékre túrázni, és ha alkalom adódik rá, akkor ide is benézünk.
2013. ápr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Badacsonylábdihegyen a vonatállomással szemben :)
2013. ápr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 doboszoli ***** válasza:
100%

Gondolkodom.))

Miután szeretek főzni, (ebben maximalista vagyok), nemigen lehet nálam elfedni az étel hibáit sem ezüst evőeszközzel, sem mézes-mázos pincérrel, sem szépen dekorált, de amúgy félre sikerült étellel. (Bár mindhárom a hibátlan vendéglátás része.)

Így összevetve, a szentmártonkátai Tölgyes csárda viszi nálam a prímet.(Pest megye, a 31-es főút mellett).

Helyi "szoknyás" matrónák főztek, szívvel, lélekkel, kulturált környezetben, tisztességes(nem olcsó!) árakon, sokat látott pincérek szolgáltak fel, udvariasan, de nem tolakodóan. Egyszer-kétszer "folklór" estbe is belekeveredtünk, mert hét végén élő cigányzene szólt. Az öreg prímás az első ilyen után fél évvel megismert, amikor rákérdeztem, mondta, hogy néhány hónapja jót mulattunk együtt, és akkor annál az asztalnál ültünk.

Nem voltam ott vagy 15 éve, de ha még működik, és valaki arra jár, jó szívvel ajánlom.

2013. ápr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Pesten a Dzsungel étterembe.

Olyan finom ételek vannak,mint sehol.Az adagok óriásiak,a hely pedig álom...szóval dzsungelra fel D: ;)

2013. ápr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Több szimpatikus is volt. Hm, maradjunk kis hazánkon belül.


Vép, Mad-Mex, Mexikói étterem. Az enchiládáért bármikor teszünk egy kitérőt, ha nyugat felől jövünk vissza Magyarországra :D Tetszik a hely hangulata, nyugalom van és udvarias, otthonos kiszolgálás. S emlékek, mikor szétázva beesünk a motorról eme oázisba...


Székesfehérvár, Belga söröző. Finom sörök (azért válogatni kell, sokféle van, kinek melyik tetszik) és nem olcsó, de remek és rendes mennyiségű étkek. S nem tudom annyira szűkíteni a táplálkozásomat (pedig most már elég érdekes szabályaim vannak :D), hogy ne tudjak ott enni.


Siófokon van egy jó pizzéria valami téren (van ott főtér? ott rendezték a tojásfesztivált), Budapesten az Andretti... A siófoki bájosabb, de a pizza minősége mindkét helyen ott van. Nem nagyon értek a pizzákhoz (sosem ettem évi pár alkalomnál többször), de azért meg szoktam tudni különböztetni a jót a rossztól. Persze ez ízlés dolga is lehet. Igaz, ettem már bagettre emlékeztető "pizzát", ami nem volt rossz, csak pizzának.

2013. ápr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Napliget étterem Nagycserkeszen.

Mesésen házias ízek, hatalmas adag, korrekt ár. Tipikus barátságos, vidékies hangulatú vendéglő, nálam abszolút kedvenc.

2013. ápr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!