Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miert teszik jegbe a vorosbort...

Miert teszik jegbe a vorosbort Mo-n sok ettermeben? Sok nagyon jo etteremben is jeghideg a vorosbor.

Figyelt kérdés

2013. jún. 9. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést egyszer édesapám is feltette egy ismerős étteremben, és a pincér azt mondta, hogy mire megérkezik a rendelés, és a vendég hozzálát a borhoz, már sokat melegszik, főleg nyáron, és jobb, ha egy kicsit hidegebb a kelleténél, mintha túl meleg lenne.
2013. jún. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

utolso latogatasnal a pincer hozott egy ice bucket ( jegvodor ?? I guess )a vorosbor-nak

azt mondta ezt igy szokas :)))

2013. jún. 9. 19:45
 3/9 xperialaci válasza:
azért hogy ne legyen hideg
2013. jún. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

# 3


????

2013. jún. 10. 20:04
 5/9 anonim válasza:
Hát nem tudom hol láttad, de az biztos, hogy nem értenek hozzá... Vörösbort 14-16 fokon kell inni, jégnek köze sincs hozzá!
2013. jún. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

to # 5 :

Suprisingly enough ez a Four Seasons Gresham Place Budapest- ben tortent, es a pincer elmeselte szepen hogy ez itt " igy szokas "

De sok mas helyen is jeg-hidegen hoztak voros bort, egy ido utan mar nem is kerdeztuk :)

2013. jún. 16. 19:01
 7/9 A kérdező kommentje:

Gresham Place = Gresham Palace

Typo

2013. jún. 16. 19:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Én még ezt nem tapasztaltam FS-ben.
2013. jún. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8

Yes it was like Ripley's " beleive it or not", yet it happened.

Szerencsere van 3 "tanu" hogy nem a fantaziambol jott :)

Siofok-nal is volt ilyen eset, ott az volt a story hogy :

" az EU szabalyok miatt minden bort jegbe kell huteni "

Amint elobb irtam, egy ido utan nem is kerdeztunk tobbet

Otherwise it was a nice holiday :)

2013. jún. 18. 04:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!