Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Gulyásfőző versenyre megyünk...

Gulyásfőző versenyre megyünk holnap. A terítékkel vagyok bajban, mármint milyen evőeszközt rakjak az asztalra ha csak egy fogás lesz és az a gulyás?

Figyelt kérdés
rakjak fel kést villát és kanalat is vagy csak elég a kanál?

2013. jún. 28. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Műanyagot. Ha ez egy főzőverseny, akkor gondolom lesz egy zsűri, aki megkóstolja a bográcsban főtt gulyásokat(ha verseny, akkor gondolom mindenki külön főz, külön receptek szerint),nekik kellene rendes evőeszköz, a pórnépnek, aki meg gondolom megeszi utána azt a rengeteg ételt, ami a fazekakban főtt a tüzön, azoknak meg jó a műanyagkanál is, elvégre ők csak odamennek kitömni a bendőt... hol lesz ez?
2013. jún. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha semmi más étel-kínálat nem lesz, akkor elég a kanál, mást ne tégy az asztalra.

Persze nem árt, ha a csomagban ott van a kés-villa is, ki tudja milyen meglepi adódik, kínos lenne, ha hiányozna egy versenyen a teljes teríték.

2013. jún. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ez Rád pusztán lesz [link] tanultam felszolgálást anno de nem rémlik h gulyáshoz milyen evőeszközöket kell felteríteni.
2013. jún. 28. 18:07
 4/8 A kérdező kommentje:
2013. jún. 28. 18:13
 5/8 anonim ***** válasza:

A nevében is benne van! Gulyás-leves. Csak a leves szót leginkább elhagyjuk! Márpedig ha leves, akkor kanál! Ez ennyire egyszerű! Próbálj meg levest enni késsel-villával.

Persze, ha a benne főzött csülök, egyéb nincs kockára összevágva, vagy babgulyás-leves kolbásszal, és a kolbi is kb. 10 cm-es nagyságúak, abban az esetben kell, hogy legyen kés és villa. Normál esetben elegendő a kanál.

2013. jún. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ez nem gulyás leves hanem bográcsgulyás nem leves állaga lesz hanem sűrű, láttam a tavalyi képeket és volt olyan asztal ahol teríték közt volt felrakva kés meg villa is.
2013. jún. 28. 19:15
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Meglehet, hogy képen láttál a terítéken kést-villát, esetleg a következő fogásként feltálalt túrós-csuszához. Ha csak és kizárólag a bográcsgulyás lesz, akkor elég a kanál.

(Egyébként pedig aki főzőversenyre megy, az ne a képekről nézegesse, hogyan is fog kinézni az, amit főzni fog, hanem képek nélkül is tudnia kellene azt!)

2013. jún. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

tudom h néz ki a gulyás, negyedik letten a versenyen(21en indultunk) pedig életem első gulyása volt....a terítékkel nem voltam tisztában, de az is tetszett mindenkinek


[link]


tavirózsát szerinte nagyon kevesen tudnak hajtogatni szalvétából...

2013. júl. 1. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!