Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Budapesten hol találok Japán...

Budapesten hol találok Japán éttermet?

Figyelt kérdés

Többet is irhattok!

Esetleg van olyan hely ahol KORLÁTLAN a fogyasztás?

Vagy esetleg egy olyan hely ahonnan rendelni lehete JAPÁN ételeket?!


2013. júl. 20. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, van ilyen több is.


De azért rákeresni sem annyira nehéz...


A wasbikban mindenhol van korlátlan fogyasztás, azthiszem 3 vagy 4 van belőle a városban. Rendelni is lehet tőlük. Nem kifejezetten japán, koreai, thai, egyéb ételeket is felszolgálnak.


Amit próbáltam és jó: Takebayashi, Planet Sushi, Leroy Café sushizója.


Amit nem próbáltam, de a legjobb a városban: Fuji étterem.


Amit próbáltam, de nagyon rossz volt: Arigato sushi.

2013. júl. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

^^

2013. júl. 20. 18:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Fuji : Én voltam a legjobb . Nézegesd a bonusz brigád ,jófogás.hu .sokszor tesznenek fel olyan menüket fél áron ami 14 fogásos . Ha jól emlékszem 20000ft volt kettönknek .

Nekem volt szerencsém kiprobálni és csak jót mondhatok róla.

2013. júl. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fuji tényleg jó, de a környékhez (Rózsadomb) és a vendégkörhöz (üzletemberek, diplomaták, politikusok) mérik az áraikat (kb. 30e/fő egy vacsoráért).


A másik kiváló a Nobu, de az még drágább, fejenként 40-50e-be simán kerül egy vacsora italokkal.


Kiváló és kevésbé ismert sushiétterem Okuyamáé a Kolosy téri (elég lepukkant) üzletsor alagsorában. Minőségben a sushi csak a Nobu-Fuji vonalhoz hasonlítható, ugyanonnan (Bécsből) szerzik az alapanyagot és a hely egyszerű stílusa miatt más árkategória. Randira, üzleti találkozóra szörnyű lenne, de az ételek ízét élvezni remek, és Okuyama úr is nagyon aranyos.


Itt az oldaluk: [link]


Az említett Wasabikban (pl. az Okuyamától kb. 400m-re lévő Szépvölgyi útiban) tényleg van korlátlan fogyasztás, de a minőség tragédia, mind sushiban, mind meleg- és hideg ételekben.


Itt a környéken amúgy tobzódás van a japánokban, mert Okuyama és a Wasabi közt a Bécsi úton a bevásárlóközpont mellett van a Sushi Sei is. Abban nem voltam még, de csak rosszat hallottam róla, így nem valószínű, hogy egyhamar meglátogatom.

2013. júl. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És azt valaki nem tudja, hogy a Wasabiban ez a korlátlan szalagos fogyasztás mennyibe kerül?
2013. júl. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!