Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mi az IKEA étterem titka?

Mi az IKEA étterem titka?

Figyelt kérdés
Ahányszor ott eszem, mindig elhatározom, hogy többet soha. Horror áron tudok csak jóllakni, a kaja kicsit "plasztik". Aztán újra ott kötök ki... Segítsetek!!!

2013. júl. 23. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Egy svédországi hegyekben élő különleges és ritka gomba a kivonatát teszik az ételbe ami olyan hatással van a gyanútlan emberre mint a drog ,függőséget okoz és heveny vásárlási kényszer alakulhat ki, főleg semmitmondó formájú, furcsa elnevezésű de ennek ellenére drága lakásberendezési cikkek iránt .
2013. júl. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Én már régen jártam arra, de szerettem a svéd húsgombócot és a párolt lazacot is. Mást nem kóstoltam még náluk. Ezekkel mindig jóllaktam, és nem is voltak drágák. Bár ez jó tíz évvel ezelőtt volt, amikor még a környékén laktam.
2013. júl. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én a párommal sose fizettem még horror árat ott kajáért és mégis mindig degeszre ettük magunkat. Mondjuk kérdés az, hogy kinek mi a horror ár, ugye... Na meg aki egy tehenet egyben meg tudna enni, ne csodálkozzon ezen, viszont az máshol sem lakik jól olcsóbban, erről meg ennyit.
2013. júl. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Neked a 800-1000Ft egy főételért horror ár? Mert ott nehéz ennyinél többet fizetni.


Plasztiknak plasztik, de az arcnyi méretű csirkemellből készült rántotthúst körettel 590-ért tán ne finnyáskodjuk le. Ugyanilyen minőségű és méretű kajáért más helyen 1,5-2x ennyit fizetsz.

2013. júl. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miről beszélsz én 800 ftból fullra eszem magam :D
2013. júl. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek éttermet ahol 990ért annyit eszel amennyit akarsz és bírsz és választék is van. De tényleg nem nevezhető drágának az ikeakajálda sem.
2013. júl. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Degeszre enni magam? 990 Ft-ért korlátlan ételfogyasztás? Ezek enyhe túlzások barátaim! Valóban, vannak csalogató akciók, de ne mond nekem, hogy 1000 Ft-ért normális méretű adagot adnak! Egy 200 főt kiszolgáló étteremben ezért 3 fogásos menüt kapsz, sőt, ugyanez 800 Ft-ért. Mekkora forgalma van naponta az IKEA étteremnek egy éttermi dolgozóra vetítve? Kiváncsi lennék a haszonra.
2013. júl. 25. 18:59
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi túlzás ebben nincs mivel sokszor jártam a 990ft-os korlátlan étteremben.Kettőről tudok, de az egy cég.Addig ehetsz amíg bírsz és abból amiből akarsz. A pia ami külön fizetős csak. Nem Bp-i de Pestmegyében van, de ha mentek 3-an 4-en nagyevősök akkor simán megéri Bp-ről is.
2013. júl. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az ikea étterem elég leharcolt lett az utóbbi években szerintem is. Az árakat egy kicsit feljebb tornázták, viszont a minőségből és a kínálatból eléggé visszavettek. A múltkor például hétköznap 4 körül semmi étel sem volt az örsön, csak húsgolyó, azzal az 590es óriás rántott hússal sem találkoztam még soha. A húsgolyó öntete és lekvár gagyi, a hot dogosnál már majonéz sincs, csak valami hot dog szósz nevű valami. Eddig szerettem az étterembe IS járni, de az utóbbi években én is mindig megfogadom, hogy hot dogon kívül semmit, mondjuk egy csomószor nincs is azon kívül mit enni.
2013. aug. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 PityuGeri válasza:
52%

Én is mindig ott eszek, amikor tudok, 3 hot-dog, 1 fánk, 1 fagyi és vagy 1 liter üccsi, ez így 650 Forint és már tömve vagyok :D Szerintem ez egy jó dolog, még egészségesebb is mint a többi gyorsétterem (talán a KFC ami még olyan hogy jó) és OLCSÓ! :) De az a hot-dog szósz, mmm... kár hogy most Miskolcon vagyok, úgy ennék párat egy kis szósszal és ketchuppal :D De a fűszeres sajtszósz amilyen guminak néz ki, olyan jó fűszeres :D

Szóval rabul ejti az embert, az biztos! :)

2014. szept. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!