Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mit jelent az pontosan, hogy...

Mit jelent az pontosan, hogy korlátlan fogyasztás van egy étteremben?

Figyelt kérdés

Még sosem próbáltam az ilyesmit, azért kérdezném.

Akkor azt jelenti hogy akármennyi ételbe bele lehet kóstolni?

Gondolom meghatározzák azt is hogy mennyi ideig érvényes.

Esetleg el is lehet vinni egy kevés ételt is?



2013. júl. 25. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Elvinni biztos nem lehet.

Gondolom ez ilyen "szeddmagad" elven működnek nem úgy, hogy sorban hozzák ki órákon át a fogásokat...

2013. júl. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Magad választasz ételt, a tányérodra teszed, elviszed az asztalodhoz és megeszed.

Túl sokat nem illik kidobni belőle: annyit vegyél, amennyit meg is eszel.

Lehet kóstolni is: senki sem szól, ha csak pár falatot veszel elsőre, és akár 5-ször is vehetsz ugyanabból.

2013. júl. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom bármennyit és bármit ehetsz, de az ital veszett drága, meg megszabják tán h mennyi időt lehetsz bent.
2013. júl. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Voltam ilyenben, és végtelenül cikinek éreztem. Persze eltérő lelkületűek vagyunk mind, úgyhogy jó étvágyat.
2013. júl. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Svédasztal, többféle étel, önkiszolgáló, annyiszor és annyit szedsz amennyit akarsz, elvitel nincs.

Vendéglátós vagyok.

2013. júl. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer voltam ilyen helyen helyen, Németországban. Hosszú asztalokon ki voltak rakva különféle húsételek, köretek, saláták, desszertek, annyit szedhettél amennyit akartál és a pénztárban csak úgy kellett fizetni hogy van saláta akkor beütik a saláta árát, van hús akkor beütik annak az árát, de mindegy milyen és mennyi volt, viszont fizetés után már nem lehetett újból szedni.Én azért mértékkel szedtem mindenből, mert én is irtó cikinek éreztem volna ha lepotyog a tányérról az irdatlan mennyiségű kaja. :D
2013. júl. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyit eszel a meghatározott idő alatt,amennyit akarsz,bírsz!Ilyen étterem a Trófea pl!
2013. júl. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Van egy svédasztal, ki van rakva xy mennyiségű és fajtájú kaja amiből annyit szel amennyi belédfér, és csak egy adott összeget kell érte kifizetni. Pl: fizetsz 1500 ft-ot, és eszel 3 szelet csirkemellet, egy halom krumplipürével, paradicsomsalátával, előtte egy nagy tányér gyümölcsleves. Ez 1500 ft. Viszont akkor is 1500-at fizetsz ha eszel egy fél szelet húst. Az innivaló nem tartozik bele ebbe a keretbe, és az ilyen helyeken az általában rohadt drága szóval nem éri meg venni.
2013. júl. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!