Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A McDonald'sban a Bigmacban...

A McDonald'sban a Bigmacban illetve a sajtburgerben színtiszta marhahúspogácsa van?

Figyelt kérdés

Egy személy elbizonytalanított mikor azt mondta, marha vegyítve sertéssel. Zsidó származású vagyok, olyan aki tartja a vallását, így nem ehetek disznóhúst. De az a helyzet, hogy ettem már sajtburgert. De ha most kaphatnék választ megbízható forrásból, az döntene hogy a továbbiakban fogok e enni a McDonald's éttermében.


17F



2013. júl. 25. 21:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%

Dehogy!

Az egész hálózatban csak vágóhídi nyesedékkel dolgoznak, amit máshova nem szabad már felhasználni.

Még a csirekszendvics is húspépből van mócsingokkal.

Én öklendezni kezdek a mekis kajától, nem tudom megenni.

Egyszer vegyél szíhúst, süsd meg és hasonlítsd össze!

A húspogácsa amúgy is darálthúsból készül, ha otthon csinálod is, aminek csak egy kis része a hús, a többi áztatott zsemle és miegyéb.

2013. júl. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%
Ja, azért van az egész világon Meki mindenhol, mert a szart adják el nem? Ne legyél már agyhalott. Nem azt mondom hogy egészséges, de azért nem is rossz
2013. júl. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%

Nem rossz a fenéket. Azért van a világon mindenhol, mert baromi nagy pénz van benne. Azt hiszed érdekel akárkit is a te egészséged, amíg azt a szutyok szemetet zabálod jópénzért, amit te "nem olyan rossz" kajának nevezel?

Kérdező: ne egyél a mekdonálcban. Undorító, gusztustalan kaják, nem egy ismerősöm dolgozott ott, és mesélt róla, hogy mit művelnek a kajával ott, vagy hogy miből készül.

2013. júl. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%

"Ja, azért van az egész világon Meki mindenhol, mert a szart adják el nem? Ne legyél már agyhalott. Nem azt mondom hogy egészséges, de azért nem is rossz"

Jézusom, te aztán nagyon nagyon naív.

Azért van ott az egész világon, mert ez egy multimilliárdos nagyvállalat és az emberek a szemetet is megveszik, ha elég jó a reklámja.

2013. júl. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
Színtiszta marhahús van benne! Figyelnek rá! Ugyan olyan termék mint amit a boltokban is lehet kapni! A csirke is tiszta csirkéből van!
2013. júl. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
47%
Gyerekek, ha olyan szemetet árulnak az ÁNTSZ és hasonló szervek hogy engedik?
2013. júl. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%

Nem úgy szemét, hogy romlott...

Sajnos legálisan is lehet szemetet árulni, bájdövéj, jópár fejlettebb országban most tiltották ki teljesen az egész országból a mekiket...

2013. júl. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%

Itt olvashatod az összetevőket:

[link]

Itt pedig a húsokról:

[link]

2013. júl. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%
Mi sem eszünk sertés hust.Én már megkérdeztem a Mekiben,azt mondták,hogy marha hus pogácsa van benne,de biztosra nem tudhatjuk.ha nagy ritkán ott eszünk,én mindig csibe burgert eszek,az jobban ízlik.
2013. júl. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
A McDonald's oldalán nem fogják leírni, hogy vacakot sóznak rátok, de tojok én rá, és arra is ha lepontoztok. Csak azért majd kérdezzétek meg, miért is folyékony kezdetben a krumpli, mint a paradicsomszósz, hogy is készül a finom, friss McNuggets csibefalat, stb..
2013. júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!