Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Az én hibám, hogy nem írták...

Az én hibám, hogy nem írták rá? Miért is lényeges ezt előre mondani ilyen kis összegnél?!

Figyelt kérdés

A helyi újságban minden hónapban van kupon az egyik gyorsétterembe.

A probléma esetében ez gyros pitára vonatkozott, hogy csak 400Ft egy darab (amúgy 490Ft egy darab alapból). "Gyros csak 400Ft a kupon ellenében, akár házhoz szállítva is! Érvényes .-tól .-ig. ... gyorsétterem cím és tel. szám." ennyi volt a kuponon.

Megrendeltem a pitát, illetve a párommal voltam, így kettőt (két kuponunk volt), de nem mondtam hogy kuponom van rá (nem volt feltüntetve hogy előre kell jelezni). Majd fizetéskor átadtam a kuponokat, mire a csaj lecseszett, hogy ezt rendeléskor kellett volna mondanom, így ki kell fizetnem a teljes árat. Ezek szerint akkor kisebbet kaptunk volna? Kevesebb hússal?


2013. aug. 14. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kiszállításkor a blokkot előre kinyomják, és a pontos elszámolás miatt a blokkodon szerepelnie kell, hogy kupont váltasz be, mekkora összegben, és mennyi készpénzzel fizetsz. Szigorú elszámolásos rendszer a kassza nyilvántartás, és a blokkon fel kell tüntetni minden, nem pénzeszközös fizetést is. Hát ennyi a történet. Kétszer meg nem nyomhat blokkot, mert akkor hiány keletkezik, és, mivel nem a helyszínen volt a pénztárgép, stornózni sem tudja már utólag.
2013. aug. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Helyben fogyasztás volt, és a csaj még nem számlázott amikor odaadtam a kuponokat, akkor mondta hogy előre kellett volna és ezek után beütötte a két teljes árat.
2013. aug. 14. 12:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor inkább az, hogy nem szeretik a kupont. De vendégvonzónak jó. Hogy kisebbet kaptál volna? Hát, nem hiszem, de még az is megeshet.

Legközelebb váltsd be és mondd előre, hogy kuponod van, akkor ki is derül, hogy tényleg kisebbet kaptok-e.

2013. aug. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem a te hibád, a hely és az ott dolgozó csaj viselkedett tirpák módjára.
2013. aug. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!