Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Bp-n van-e olyan jó cukrászda,...

Bp-n van-e olyan jó cukrászda, amely kiszállítást is vállal és a interneten meg lehet nézni, hogy miből lehet rendelni, milyen sütemények vannak készleten?

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 10:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Budapestrol meg nem rendeltem viszont vacon a gombai cukraszda maga a paradicsom. Veresegyhazan sutik, minden nap, vasarnap este is, friss minden, kulonleges,isteni sutik, retesek es burkiflik tele toltelekkel, meleg pogik,masnik,sajtos rudacskak. Minden napra lehet rendelni,en meg nem csalodtam bennuk. Kulonleges tortakereseket is vallalnak, akar ilyen szenhidratcsokkentett tesztabol is. Szerintem kulon keresre Pestre is szallitanak.. Nezz utanna erdemes. Ja,es egy egyszeru vasarlo vagyok,nem tulaj vagy ilyesmi,sajnos.:))
2013. aug. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!