Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ez a Starbucks miért olyan...

Ez a Starbucks miért olyan nagy durranás? Mitől van oda annyira tőle az összes tinicsaj?

Figyelt kérdés

2013. aug. 25. 23:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt en sem ertem, nyugaton kb Mc Donalds szintjen van.
2013. aug. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert még életükben nem ittam igazán jó kávét. Meg azért, mert most menő.
2013. aug. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
*nem ittak
2013. aug. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amerikában a kávé nagyon szar nincs sok jó minőségű többnyire csak a Starbucks árusít ott finom kávét így Azt hiszik itthon nagyon jó mert a tengerentúlon népszerű pedig átlagos a színvonala.
2013. aug. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Én nem vagyok nagy kávés. Egyszer ittam ott egy kávét, jó volt, finom volt, de többre számítottam. Már csak azért is, mert mindenhol hallom a nevét..
2013. aug. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Aki a Starbucksban iszik,az nem a hatas,sokkal inkabb az iz miatt jar oda. En imadom a kulonbozo lattekat,frappekat stb,azert a torzshelyem. De nem emlitem egy lapon egy Nespresso kaveval.
2013. aug. 26. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Dömötör Gergely válasza:
52%
Inkább a kérdés, hogy miből fizetik az 1200 ftos kávékat. Ennyi pénzből más két napig éhezik.
2013. aug. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

# 4-nek:


Nincs igazad.

Majd minden benzinkúton vannak finom kávék. Nem csak a kávé, hanem a tejszín és a cukor is ízesített... nekem a diós volt a fav.

Persze nyomába nem ér a Pellininek Lucaffé-nak, de azért szarnak nevezni az itthoni Karavánhoz meg Eduscho-hoz viszonyítva, kicsit erős.


És hogy a konkrét kérdésre is osszak egy kis észt - ha már belepofáztam - mindig lesz valami, amit sztárolnak az aktuális pitsák. Ez egy ilyen társadalom. Pár patrícius fattyához próbál igazodni a plebs tömegek kölkei.

(értsd: lehet, hogy a tinicsajnak nem is jön be a kávé, sem a hely, de az osztályban a hangadó pitsa azt favorizálja, ezért oda megy, az összes birka barinőjével együtt.)

Kerüld el ezeket.


Persze pár év múlva, érdemes lesz elkapni a jobbakat... akkor a fax lesz a trendi, könnyű prédák lesznek. :)

2013. szept. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 problem3girl válasza:
Az meg mi? 15/L.
2013. szept. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez egy kérdés kedves utolsó.
2013. szept. 7. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!