Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Az lehet, hogy Budapesten...

Az lehet, hogy Budapesten belül a Burger King-ekben más árak vannak?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap a héten a Burger Kingben ittam egy lattét: 420 forint volt. Ma viszont 570 forintért ittam. (ugyanakkora méret, 3 dl)


Azt hittem hogy egy városon belül azonosak az árak...

vagy mégsem? Mert tuti hogy lattét kértem mind a kétszer (semmi extra, nem cappucino nem is másféle kávé, egy sima latte)


2013. szept. 6. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Szinte minden üzlet teljesen más tulajdonában van, az árakat szabadon állapítják meg.

Ez alól kivételt csak az éppen központilag reklámozott termékek képeznek, azoknak az akció ideje alatt mindenhol annyi az ára.

(Nem véletlenül nincs árlap a Burger King honlapján, persze ugyanígy a mekién sincs.)

2013. szept. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges!
2013. szept. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!