Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Melyik étteremből érdemes...

Melyik étteremből érdemes házhoz rendelni Budapesten?

Figyelt kérdés
A házassági évfordulónkat itthon szeretnénk megünnepelni, mert a babóca csak 1 éves lesz akkor. Nem szeretnénk a nagyira bízni hosszú órákra. Házhoz szeretnénk rendelni étteremből. Mégse kelljen már nekem sütni-főzni. Milyen ünnep az nekem? :-)) Szóval, hátha van valamelyikőtöknek tapasztalata, tippje, honnan érdemes rendelni. Köszi szépen.

2013. dec. 17. 01:55
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Én innen szoktam és sosem csalódtam: [link]
2013. dec. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok étterem kerületfüggő, nem ártana legalább azt megadnod.
2013. dec. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Trófea grill éttermekből sok helyre lehet, és nagyon jó!

Vagy ha szeretitek a keletit, különlegeset, akkor Wasabi.

2013. dec. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Én a Bécsiszeletből szeretek rendelni, itt a klasszik éttermi ételeket csinálják és nem is nagyon drága. De ha különlegességre vágytok, akkor nem ez a jó választás.
2013. dec. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A Leroy- t ajanlom!!! Egy eve rendelek toluk,majdnem napi szinten,nem csalodtam bennuk.

A Becsiszelet vendeglot viszont sajat tapasztalat alapjan nagyon nem ajanlom. Kulonosen nem evfordulora.Lehet,hogy csak rossz napot fogtam ki, de a rendelt etel egyszeruen ehetetlen es silany minosegu volt.

Gratulalok az evfordulohoz es a kisbabahoz is!:)

2013. dec. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Mi a Pizzakingből szoktunk rendelni
2013. dec. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az is megoldás lehet, hogy ha van egy kedvenc éttermetek akkor ott megrendelitek a vacsorát és kéritek, hogy csomagolják el nektek. Esetleg azt is lehet, hogy megebszélitek, hogy mondjuk 5 órára legyen kész és akkor érte megy valamelyikötök. Így onnét is tudtok rendelni ahonnét alapesetben nincs házhozszállítás.
2013. dec. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket, átnyálazzuk.

Külön köszönöm a gratulációt. :-)

2013. dec. 18. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!