Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Budapesten melyik a legjobb...

Budapesten melyik a legjobb pizzéria?

Figyelt kérdés
Olyan érdekelne, ami lehetőleg pizza, és helyben készítik a tésztáját, nem rágós, nem is kő kemény. Pizza ízű pizzára gondolok, amit helyben lehet fogyasztani. Kerület mind1. Szóval véleményetek szerint melyik a legjobb? :)

2014. jan. 19. 10:07
 1/4 anonim válasza:
Hali. Pizza Marzano. Andrassy út 41. Ez a legjobb hely. Ket szemely megvan kb 5 rugóból. Igazi vekonytesztas olasz pizza! Pont olyan mint Milanoban. Fuuuu nagyon jo. Egyebkent neha ki lehet fogni olcso jegyet a Wizzairnel Milanoba. Mi vettunk oda-vissza 2000-ert. Leszallsz a repulorol, egy busz megy a vonatallomasra. Onnan 1 ora Milano kozponti palyaudvara. Kb 8 EUR. Leszallsz a vonatrol, kijossz a palyaudvarrol es az epulet jobb oldalan van egy Friends Pizzeria! 10 EUR egy pizza! Na az tuti! Na csak azert mondtam, hogy ha igazi olasz pizzat akarsz venni akkor ez egy egesz napos program. Altalaban 6 kor megy reggel a repulo es 22kor jon vissza. Sima ugy! Egyebkent pedig Pizza Marzano pesten a legjobb.
2014. jan. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez a lista a Vapiano kivételével elég korrekt. Az ex-Marzano-t én mondjuk nem említeném a legjobb 10 között sem, de persze ízlés kérdése.


[link]


Illetve még az Ale Da Mario étterem pizzája isteni.

2014. jan. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Itthon a legjobb pizzát Bolognában ettem. :))
2014. jan. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Blitz Pizza Budapest
2018. okt. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!