Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Egy átlagban 5-700ft között...

Egy átlagban 5-700ft között eladott gyrosból mennyi a tiszta hasznuk kb?

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 09:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
150-200ft között
2014. jan. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A gírosz, s minden más termék ára sok dologtól függ. Hajlamosak vagyunk csak az alapanyagokat figyelembe venni. Nem vagyok benne biztos, hogy amit előttem írtak, az valóban tiszta haszon-e. Szerintem kevesebb.
2014. jan. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem pedig több. A hús kilója 900-1000 forint körül van nagykerben alkupozíciótól függően. Egy kilóból kijön kb 10-12 pita. Tehát girosz pita kb. 100 Ft a hús, plusz a pita 20 Ft. Erre még rájön a zöldség, öntet, stb. Egy girosz előállítási költsége kb 150-200 Ft.


A tiszta haszon alatt nem tudom mit értesz, még nyilván van rezsiköltség, emberköltség, bérleti díj, stb.

2014. jan. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Látod, ezt vázoltam a másodikban, amikor sokan a nyersanyagköltséget számolják csak.

A személyzet nem kerül semmibe? Az üzlethelyiséget nem kell bérelni, megvásárolni? Nem kell áram, víz, fűtés, szemétszállítás, csatorna? Nem kellene fogyóeszközök? Nem kell az eszközöket karbantartani?

2014. jan. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
Egyébként a giroszozó az pont egy nagyon olcsó történet. Eszközök alig vannak, karbantartani nem kell őket, és a helyiségek ilyen havi 50 körül vannak pesten. Akartam nyitni egyet, és akkor utána jártam kicsit a dolgoknak.
2014. jan. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Kíváncsi lennék miért lettem lepontozva. Nem mintha különösebben érdekelne. De valakit zavarnak a pontos adatok, vagy mi van? :)
2014. jan. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem én voltam:-)

és igen,a költségek alatt az áramot,munkabért is értettem

kiv vagyok mennyit kaszálnak egy nap kb ebből az idevándorló törökök

2014. jan. 24. 14:18
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez attól függ mennyire megy az üzlet. A forgalmasabb helyeken, azt szokták mondani, hogy elpattintanak egy nap akár 2-3-4 darab 15 kilós csomagot is. Ott már ilyen millió feletti haszonra tippelnék.


Egy egyszerűbb kicsi giroszozó, ahol apa fia egy kis nyárson forgat, olyan 2-300 ezer lehet a hasznuk. A mester utcán, a forgalmasabb giroszozókban olyan 4-500. És a nagyokban, pláne akik terjeszkednek is, több millió is összejöhet a tulajnak.


Egyébként éppen ezért akartam én is nyitni, mert másfél millió forintból meg tudod nyitni, és ha csak havi 100 a nyereséged, akkor is megtérül igen gyorsan, ráadásul én egyből akartam többet is nyitni és akkor máris havi több 100 a bevétel.


Ami viszont kicsit aggasztott, nem tudom mennyire örülnének az arabok, ha az ő területükön elkezdenék giroszozókat nyitogatni.

2014. jan. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egymillió feletti haszon?


Ha 600 Ft tiszta hasznot számolok egy adagon, minden nap el kell adni 53 darabot hozzá. (1 millió/600 Ft/31 nap)


Az az 1 milka úgy jön ki neked, hogy mindent kifizettél? Árut, energiát, hűtést, fűtést, dolgozókat stb. ?

Meglepne.

2014. jan. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hát ahol én dolgoztam ott 3-4 ilyen 15kilós elment.mondjuk hétköznap éjjel nem nagyon ment ,de kora este meg hétvegén jobban,az a 65 adag simán megvolt

olyan napi 200ezer forgalom is,az egy hóban 6millió,ha mindent kifizet akkor is 1millió csak marad neki

2014. jan. 25. 01:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!