Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mi a különbség az alább...

Mi a különbség az alább felsorolt vendéglátóipari egységek között?

Figyelt kérdés

-bár

-pub

-kocsma

-presszó

-kávézó

-étterem

-vendéglő

-falatozó

-büfé (gyors és "lassú)

-menza


Ha kihagytam valamit csak egészítsétek ki!


Köszi


2014. jan. 29. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Google a barátod! Sőt.. legyen a könyv is,békülj ki vele. :)
2014. jan. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A Google és könyvek is elég jó barátaim.


Viszont - és ez most nem ellened szól - sok kérdésre a válasz ezen az oldalon megegyezik a te válaszoddal. Azonban azt vegyük észre lassan, hogy egy csomó Google-ba beírt kérdésre a gyakorikerdesek.hu-t dobja ki válaszként.

Ennyi erővel az összes itt feltett kérdésre lehetne ez a válasz.


Amúgy soha nem értettem, hogy mi értelme van egy konkrét kérdésre nem válaszolni, hanem hozzászólni egy teljesen feleslegeset.

Ha itt akarom megkérdezni, akkor miért ne tehetném.

Ennél sokkal bugyutább kérdésekre is érkeznek komoly és értékelhető válaszok.

2014. jan. 30. 18:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem van egy vendéglátós könyvem (tankönyv) és abba le van írva. Kétlem,hogy a tiedbe ne legyen benne.

Első voltam :)

2014. jan. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy nekem van vendéglátós könyvem?
2014. jan. 30. 21:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel,ha vendéglátósnak tanulsz...illő,hogy legyen. Továbbá szerintem nem halsz bele a neten utána nézni. ; )
2014. jan. 31. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves hozzászóló!


Akár hiszed, akár nem, ez a kérdés csak úgy felötlött a fejemben egy vonaton ülvén, amikor is megláttam egy éttermet és arról eszembe jutott a presszó kifejezés.

Nem tanulok vendéglátósnak.


Csupán érdekeltek volna a különbségek. Legyenek azok csak kinézetbeliek, vagy kiszolgálás stílusában stb.


Egy egyszerű ember egyszerű kíváncsisága.

:)

2014. jan. 31. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!