Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ha egy bárban vagy egy igényes...

Ha egy bárban vagy egy igényesebb kocsmában rendelek másodszor is mondjuk egy pezsgőt akkor minden esetben új pohárba töltik azt vagy vinni kell az előző poharat?

Figyelt kérdés

2014. febr. 2. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincsen szabvány, hogy a lebuj helyeken vinned kell a poharad, a jobb italozókban meg kapsz új poharat. Ahogy a pultos kéri.
2014. febr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Jobb helyeken illik mindig uj poharban adni az italt, hacsak te nem viszed oda a regi poharat es kifejezetten kered hogy abba toltsenek.
2014. febr. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

A legelemib szabaly, hogy uj tiszta poharba kell az italt tolteni, fuggetlenul, hogy milyen italrol van szo.

Nalam nemsokaig lenne olyan pultos aki nem igy jarna el.

2014. febr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Na, ezek szerint én csak lebuj kocsmákba járok. Még akkor is, amikor azt hiszem, hogy színvonalas helyen járok, olyankor is csak magamhoz képest vagyok színvonalas helyen. Ezt azért jó tudni. :D
2014. febr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Új pohárba illik.
2014. febr. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Újban kell. Elég lehangoló látványt tud nyújtani egy friss pohár pezsgő egy összefogdosott, rúzsfoltos pohárban.
2014. febr. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

Eletemben nem jartam meg olyan proszto helyen (pedig volt nehany elegge alja kocsma), ahol a koszos poharba toltottek volna az italomat, akarhanyadikat is rendeltem...


Teszem hozza, az ANTSZ ugy meg is b*szna a helyet, ha ilyet csinalna, hogy egy fel evre bezarhatnanak...

2014. febr. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

Akkor ezek szerint én járok a legnagyobb lebujba, mert nálunk nem cserélnek poharat!

:)

Igaz nem is szolgálnak fel egy pohárnyi pezsgőt, hogy aztán visszategyék a bontott üveget a hűtőbe, ahol vár a következő vendégre akár egy hetet is... :D

Erre felé csak egész üveggel szolgálnak fel, jégbe hűtve, pezsgős vödörben.

[link]

Ha kérsz egy újat, akkor cserélik a vödröt és friss jeget raknak bele, de poharat csak akkor cserélnek ha kéred, persze valamiért itt vidéken ismerik a csókálló rúzst amitől nem lesz foltos a pohár (mert az nagyobb prosztóság szerintem), és ritkán isznak mocskos kézzel!

:)

2014. febr. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
mar bocsanat, de ha uveggel rendelsz, az teljesen mas, mintha poharankent tenned.
2014. febr. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

általában újra töltik a poharat, még az igényesebb helyeken is, persze csak akkor ha mindig ugyanazt rendeled


üdv: kocsmai dolgozó

2014. febr. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!