Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » 25 fős társaságnak miből...

25 fős társaságnak miből mennyit kell egy szendvics partihoz?

Figyelt kérdés
Gondolok itt kenyérre, feltétre, piára, ilyesmi.
2014. febr. 3. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Mettől meddig tart a buli?
2014. febr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Délután 5-től, ameddig vendég van. Szülinapi meglepetés parti lesz, lesznek gyerekek is.
2014. febr. 3. 14:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Először kéne egy előzetes tervet késziteni ,miket képzeltél el miböl mennyit szeretnél.

ha csak szenvidcs van akkor az sem mindegy ,hogy milyen tipusú kenyérből készül.

én úgy gondolom amit elképzeltél szendvics kenyér méretől függetlenül emberenként 6db számolj . nem tudod mennyit esznek. persze ez attól is függ meddig maradnak.lesz aki kevesebbet eszik lesz aki többet. TNe csak egyféle szendvicset csinálj.

Pl

zsíros kenyér hagymával

tonhalkrémes

töpörtyű krémes

sajtos zöldséges

farsangi szendvics

tojás krémes

felvágottas

2014. febr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem bőven elég ha két-három félét készítesz. Egy vega, és két hús feltétes. Tonhalkrém meg töpörtyűkrém? Ilyet senki nem fog enni egy szülinapi fogadáson..


Szerintem az a legjobb, ha mini szendvicseket csinálsz. Például a kocka kenyér legalább kettőbe vágva, akkor tudsz háromszög szendvicseket csinálni. Egy emberre pedig számolj 4 egész szendvicset, tehát 8 háromszöget, tehát 8 szelet kenyeret. Legalább. De te tudod milyenek a vendéket.


Valami normális vaj, pl bords eve, sajt, saláta, koktél paradicsom, majonéz. Ez a vega menü. A húsos pedig két fajta minőségi sonka, füstölt sajt, saláta, kígyóubi, majonéz.


A kocka kenyérből nézhetsz valami minőségit is. Ha bemész a boltba meg tudod számolni hány szelet van egy csomagban. Én így saccra azt mondanám, hogy kb 8 kiló kenyér, 1 kiló ubi, saláta, pari, kb másfél kiló felvágott, 1 majonéz, és egy kiló szeletelt füstöltsajt (amit szintén meg tudsz számolni hány van a csomagban).


Emellett én még vennék valami nasi jellegű dolgot, pogácsát, de abból nem sokat, max egy kilót, fejenként két pogival számolva.


Piát nem tudom mit akartok inni. Kell víz, sör, bor tömény, és gyümölcslé.

2014. febr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kockakenyér jól néz ki meg könnyű elrendezni a tálon, de sütés nélkül sokszor nagyon rossz.
2014. febr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!