Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Tudsz olyan helyet Budapesten...

Tudsz olyan helyet Budapesten ahol nagyon finom marhapörköltet csinálnak, nagy adagot adnak, és jó áron?

Figyelt kérdés

2014. febr. 28. 13:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem. de nagyadag szerintem akkor lesz ha dupla adagot kérsz.

A Trófeában szokott lenni ,de nekem nem ízlik.

a legjobb ha házi marhapöri.

2014. febr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen én is a házit szeretem, csak felköltöztem Pestre, és én magamnak nem tudok csinálni, és nincs még egyelőre aki csinálna nekem, ezért keresek valami jó helyet :)
2014. febr. 28. 14:03
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

én is nagyon csipom a mpörit,

úgy szoktam csinálni,hogy bemegyek az étterembe és kérek egy kis adag pörit,minden nélkül,csak kenyér hozzá,

-ezt így viszonylag olcsón megúszom (70%-os áron)és ha mégse ízlett akkor nem 1400-ba került a tapasztalat,hanem csak 1000-be,

-ha meg fini volt ,akkor holnaptól mehet az egész adag !

2014. febr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez nem is rossz ötlet, lehet én is kipróbálom :)
2014. febr. 28. 14:21
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy tanuld meg elkészíteni, az egyik legegyszerűbb kaja csak sokáig kell főzni.
2014. febr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is az a bajom vele hogy annyit kell rá várni mire elkészül :)
2014. febr. 28. 19:08
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

"csak felköltöztem Pestre, és én magamnak nem tudok csinálni, és nincs még egyelőre aki csinálna nekem"

Ó b*ssza meg a jegesmaci. Tehát főúri uraságod nem hajlandó megmozdítani a kis kacsóit, hanem várja, amíg akad majd egy szolga, aki kiszolgálja őt pörkölttel?

2014. márc. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ez aztán qrva hasznos válasz volt
2014. márc. 2. 19:59
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
az lenne, ha segítene abban, hogy ne mástól várd, hogy kajával tömjön...
2014. márc. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem azt akartam megtudni, hogy én csináljak-e magamnak kaját, vagy máshonnan szerezzek-e. Hanem azt akartam megtudni, hogy melyik étteremben adnak finomat, és jó adagot. Ha ehhez nincs értelmes hozzászólásod, akkor írj máshova.
2014. márc. 3. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!