Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Zuglói cukrászdák randira?

Zuglói cukrászdák randira?

Figyelt kérdés
Olyan helyet szeretnék, ami nem az az olcsó lyuk, ahol max. megveszi az ember az olcsó sütit, viszont nem is egy extraszép, baromi drága üzlet, ahol 800 forint egy szelet torta... Egy tisztességes, beülős cukrászda kéne, ami megfizethető, tehát a két véglet közt. Tudom, hogy az interneten utána lehet nézni, de képek alapján a kettő közül csak az utóbbit találtam, a környékünkön meg egyedül ócskákat ismerek. Utazgatás nem probléma.

2014. márc. 29. 09:31
 1/2 anonim válasza:

az erzsébet királyné útján van a flóra, szerintem az pont közepesen puccos. kár h a ronda utcára nyílik.

a drégelyvár utcában viszont van egy nagyon jó cukrászda, az ugyan már nem zugló, de a bosnyákról bármilyen busszal 4-5 megálló.

[link]

2014. márc. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A Pelinkánban nagyon jók sütik meg fagyik vannak. Nyáron a teraszra lehet kiülni, télen a teraszt lefedik "fóliával", és oda, meg raknak ki pokrócokat. A telepes utcában van.
2014. nov. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!