Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szerintetek melyik éri meg...

Szerintetek melyik éri meg jobban? Hol együnk? Oktogon bisztró vagy KFC?

Figyelt kérdés
Az oktogonról azt hallottam h átlagosak a kaják a sütik íze ugyanolyan csak a színük más, a kiszolgálás pocsék, a fűszerezésnek sem állnak a magaslatán és a pizzájuk sem túl jó viszont 1200ftból 2 órán keresztül a kajálhatsz amennyit akarsz. Viszont ha a kfcben veszel egy 4 személyes kosarat abból tényleg jól laktok négyen de 3 embernek biztos bőven elég( ez már tapasztalat) ez 4000 forint plusz az ital amit akárhányszor újratölthetsz és árban kb ugyanottvagyunk ha megosztozunk az áron. Ti hol ennétek?

2014. máj. 4. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
KFC.
2014. máj. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 reptoid ***** válasza:
100%
Az oktogon bisztróban az a baj, hogy millióan vannak. Ha csak úgy oda bemész, várnotok kell egy csomót a bejáratnál, mire leülhettek valahova. Írod, hogy iskola meg osztálykirándulás, én biztosan nem ajánlanám osztálykirándulásra. Oda akkor van értelme menni, ha foglaltok előre asztalt, de egy kiránduláson meg lehet csúszik valami program, ilyesmi.
2014. máj. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kfc.

Az oktogon bisztrorol csak negativ velemenyt hallottam eddig,igy en ki sem probalom. Tipikus 'all you can eat' hely: nagy tomeg es silany minosegu kajak. Hiaba ehetsz barmennyit, ha mindegyik etel gyenge.:)

A kfcbe legalabb jol laksz, ott nem zsakbamacskat veszel.

Egyebkent a kornyeken en nagyon szeretem a Arribat, erdemes elmenni, es a Wok'n'go a westendben!:)

2014. máj. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
KFC!
2014. máj. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a váloszokat akkor sztem is kfcbe lesz :)
2014. máj. 5. 11:55
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

Te az osztálykiránduláson két órán át akarsz enni?

Csinálj néhány szendvicset otthon, feleennyiből kétszer ennyit!

2014. máj. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
KFC nem kérdés. :) Hazafelé mindig beugrok egy csirkére munka után, jó megkérik az árát, de legalább laktató és finom, ráadásul hús. :)
2014. máj. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!