Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Van Szombathelyen vegetáriánus...

Van Szombathelyen vegetáriánus étterem?

Figyelt kérdés

2014. máj. 12. 01:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármelyik étteremben van vegetáriánus kaja
2014. máj. 12. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is szombathelyi vagyok, de tényleg igaza van az 1.-nek: bármelyik étteremben rendelhetsz rizst, zöldségköretet, ha a húson kívül minden mást, így a tejtermékeket is megeszed, akkor rendelhetsz például rántott sajtot, ... Szóval ez nem probléma, amúgy kifejezetten vega étteremről nem tudok.
2014. máj. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Ha valoban vegetáriánus, akkor nyilván az is zavarja, ha egyaltalan megfordul hús az étterem konyháján, plane, ha ugyanabban az edényben, ugyanabban az olajban sütik mondjuk ki a rantott sajtot.....
2014. máj. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kimondottan vega étteremre gondoltam, ahol erre specializálódnak.
2014. máj. 12. 12:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Van a Szily jános utcában egy büfé (nem étterem), ahol friss zöldségekből és gyümölcsökből készítenek ételeket vagy turmixokat. Pár hónapja nyílt, de azóta nem hallottam róla, remélem még megvan!
2014. máj. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!