Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Magyarország legjobb kávéját...

Gress Hogan kérdése:

Magyarország legjobb kávéját melyik kávézójában találhatom?

Figyelt kérdés

2014. máj. 17. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Caffe Cuba - Szeged
2014. máj. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen a kedvenc kaved? Attol fugg.
2014. máj. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Minden kávéfajtára nyitott vagyok :)
2014. máj. 18. 16:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Alapvetően arabica kávékat felhasználó kávézókat kell figyelni. Úgy vettem észre a Semiramis magas szinten van, Itt Pécsen oda szoktam járni.
2014. máj. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Egyértelműen a Segafredo-kávézókat tudom ajánlani, DE kizárólag a franchise-rendszerben működőket (amik kötelezően úgy működnek, ahogyan a kinti előírás megkívánja, tehát még a díszlet, öltözék is meg van szabva, illetőleg minden kávét pontosan az előírásoknak megfelelően kell elkészíteniük).

Sopronban nyílt az első ilyen, de most már elvileg 16 ilyen kávézó van országszerte.

Itt lehet megtalálni őket:

[link]

2014. máj. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 eMTé válasza:
Szerintem Frei kávézók, több nagyobb városban is vannak, nemcsak BP-n. Debrecenben és Szegeden bizti van.
2014. máj. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Auguszt Olgáéknak biztos jó kávéjuk van. Az egyik Auguszt cukrászda az 59-es villamos Farkasréti temetői végállomásánál van.
2014. máj. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!