Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Costa Coffee mennyibe kerül...

Costa Coffee mennyibe kerül egy latte art?

Figyelt kérdés
Sose voltam még nem tudom hogy azt külön kérni kell vagy van olyan ital amire alapból megkérdezik mit szeretnél?:D

2014. jún. 3. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
A Costa Coffee akkora rabló banda, ráadásul nem is finom... Múlktor kértem egy teát, adtak egy pohár meleg csapvizet, egy sz@r filtert meg egy mini doboz mézet. Se íze, se bűze, és otthagytam 650,- forintot. Ezek után még egyszer kipróbáltam, nem emlékszem mit, de asszem valami kávéfélét kértem. De abban sem volt semmi élvezhető... Ha teheted ne menj oda!
2014. jún. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 nicorette_1312 válasza:
A Costa Caffe nem az ízről szól, kézművel kávékészítés. A kinézetre mennek, ez a lényege a káv(zónak. :) Amúgy 1. válaszoló, neked kell kérni, vagy megkérdezik hogy mit kérsz és odajönnek?:D
2014. szept. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!