Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Magyarországon hol árulnak...

Magyarországon hol árulnak gyümölcsturmixot? (smoothie)

Figyelt kérdés

Hamarosan veszek turmix gépet, tehát fogok tudni magamnak csinálni, viszont ha úton vagyok jól jön, ha tudom hova térjek be ha éppen azt kívánjátok.

Nem szükséges magyarázni hogy mennyivel drágább ilyen helyeken, de amíg más a ruhatárát duplázza meg triplázza addig én ilyesmivel szeretem "kényeztetni" magam, hogy mccaféból iszok kávét vagy egyéb italokat.

Szóval inkább csak infó kéne, nem okoskodás és lekezelő hangnem.

De ha olyan helyet írtok ahol már ti is jártatok, akkor örülnék ha az árat is megírnátok.

Köszönöm a válaszokat!



2014. jún. 8. 19:00
 1/3 A kérdező kommentje:
*Ha éppen azt kívánok.
2014. jún. 8. 19:01
 2/3 anonim ***** válasza:
spar-ban kapható, ha jól emlékszem kb 300 ft egy kis üveg, 3 féle van belőle
2014. jún. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk pl. egyik coopnak van presszó része, ott lehet kapni, tehát ilyen helyeken is nézheted.
2014. jún. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!