Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A 10. kerület környékén...

A 10. kerület környékén milyen jó vendéglők vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A 10. kerület környékén keresek olyan vendéglőket, esetleg éttermeket, ahol olcsó és finom a kaja, esetleg van kiülős része.


Gyorséttermek nem érdekelnek, azok max végső esetben jöhetnek szóba :)



2014. jún. 8. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

[link]

Csak egy baj van: Ahányszor csak voltam, vagy voltunk

mindig nagyon sokat kell várni a kajára, meg az italra!

Ha sokan vannak, ha kevesen! De attól még jó étterem!

2014. jún. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. jún. 8. 22:03
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Szívesen, de ha hasznos volt ez a válasz, akkor kérlek értékeld alul légyszi köszi, ha még nem csináltad! Köszi!
2014. jún. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Torockóról lásd itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__nemzetek-etelei..

ezt írtam róla:

"Elég sok pénzt költöttek a felújításra, a személyzet kifejezetten kedves és barátságos, szeretek odajárni, de a kaja minősége lutri, mert itt is azon spórolnak...Gyümölcsleves porból és konzervből (nyáron!), a többi meg...változó...

és nézd meg az étlapot itt is: ez egy egyszerű, kőbányai vendéglő, ennek ellenére több oldalas kínálat van..."

2014. jún. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

és amit valaki válaszolt rá:

"A belinkelt étlapon szereplö ételek egy része még véletlen sem az, aminek nevezik:

pl. gulyásleves disznóhúsból: a gulyás - a nevéböl is következöen - marhából készük, minden más esetben oda kell írni, hogy csirkegulyás, sertésgulyás, stb.

A francia hagymalevesben zsemleKOCKÁNAK semmi keresnivalója, szeletekre vágott és vajban megpirított bagett való bele.

Szóval itt garantáltan nem tanult szakács föz, hanem csak valaki, aki pénzt akar keresni az étteremmel."


De ettől még a Torockó a legkevésbé rossz hely Kőbányán. :) És van kerthelyiség. :)

2014. jún. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát annyira nem rossz a torockó!!!! Nem a legjobb, de nem is

a legrosszabb!!!!!

2014. jún. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
mondatértelmezés megy? Azt írtam, hogy a "legkevésbé rossz". ezt fenntartom. csak sajnos jónak azért nem nevezhetem, mert a kajával igénytelenek, de legalább a vendégekkel normálisak. És a kaja sem a legrosszabb, egyszerűen csak a hozzáértés, és a normális alapanyagok használata hiányzik. Ettem többször pl. cigánypecsenyét náluk...tiszta lutri attól függően, hogy épp milyen a hús, és hogy bánnak vele. ettem olyat, ami majdnem tökéletes volt a műfajban, és ettem, mócsingos, rágos szutykot, ami még ízesítve sem volt rendesen...na most én egy étteremtől elvárom az állandó, és viszonylag jó minőséget. :)
2014. jún. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!