Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Pécsiek! Tudtok ajánlani...

Pécsiek! Tudtok ajánlani igényes éttermet Pécsett, ahol jól főznek és az ételek ára is elfogadható?

Figyelt kérdés
Diplomaosztót szeretnénk megünnepelni a családdal (8 fővel) egy olyan étteremben, ami közel van a Széchenyi térhez, igényes, hangulatos hely akár kerthelyiséggel is rendelkezik és az ételek ára elfogadható. Várom a tippeket! Köszönöm szépen előre is!

2014. jún. 14. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

- igényes éttermet

- ahol jól főznek

- és az ételek ára is elfogadható


-ez a 3 ,így nem egyeztethető össze

2014. jún. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Miért is nem?? Elfogadható alatt értem azt, hogy nem 4000 Ft-ért eszünk egy csirkemellet, mert igen van ilyen is.

Nem értem, ha nem tudsz segíteni miért írsz ide? Kössz a semmit!

2014. jún. 14. 14:10
 3/8 anonim ***** válasza:
18%

ne rám haragudj,te írtál ki rossz kérdést,

láthatod,hány hasznos válaszod fog jönni...

2014. jún. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ennyire unatkozol? hogy más kérdéseit minősíted és kötözködsz?

Mivel nem vagyok pécsi nem ismerem a helyi éttermeket, de képzeld a saját városomban tudok olyan éttermeket mondani, amelyek mind a 3 feltételnek eleget tesznek!! Még egyszer köszönöm a semmit Neked! Örülök, hogy egyesek ennyire ráérnek!! További kommentjeidből köszönöm nem kérek! Privátban már kaptam egy ötletet, úgyhogy még se lett igazad!!


Aki tud továbbra is valami jó helyet, legyen szíves írjon! Köszönöm előre is azoknak, akiktől nem ilyen primitív válaszokat kapok!

2014. jún. 14. 15:18
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi a barátommal a Korhelybe szoktunk járni. Nagyon hangulatos, de nem az az elegáns, hanem western hangulat (nem tudom, milyet képzelsz el). Nem olcsó, mivel a Király utcán van, de megfizethető ahhoz képest. A kaja is jó, sose csalódtunk még. Kerthelyiség is van.

A másik az Áfium, ahol voltunk már. A kaja itt is jó, árban kb. ugyanannyi, kicsit talán olcsóbb is. Itt szerintem nincs kerthelyiség. A hely régies, elegáns, ódon bútorok, stb. Helyileg ez a Széchenyi térről ahogy mész lefelé (azt hiszem Irgalmasok utcája), és jobb oldalon, egy lépcsőn kell lemenni.

Remélem segített a válaszom, ettől függetlenül én azt ajánlom, ha tudsz, nézz körbe inkább személyesen.

2014. jún. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ és a segítséget! Megnéztem az árakat a honlapjukon és egyáltalán nem vészes. A héten személyesen is megnézem mind a két helyet. Köszönöm mégegyszer!
2014. jún. 16. 00:57
 7/8 anonim válasza:
100%
A Kalamáris vendéglő is, és az Iparosház is nagyon jó ilyen alkalomra.
2014. jún. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet! :)
2014. jún. 20. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!