Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ez szerintetek egy étteremnél...

Ez szerintetek egy étteremnél beválhat?

Figyelt kérdés
Az az ötlet, hogy az étteremben lehessen reggelizni is, egy fix összegért cserébe. Tehát bejön a vendég és fizet 1.700ft-ot és cserébe svédasztalos reggelit kap, tehát azt eszik amit akar és annyit amennyit akar. Vagy fizet 2.400ft-ot és cserébe kontinentális reggelit kap, ami egy kicsit bőségesebb keretet kínál. Ez szerintetek beválhat egy étteremnél? Vagy nem,

2014. jún. 29. 11:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hol.

Az emberek általában nem szánnak sok időt a reggelire, ha csak nem pihennek valahol, de munkába sietve...

2014. jún. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
ilyen ár mellett nem
2014. jún. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Maradok a 2 túrós batyunál és az automatás kávénál. Az olcsóbb.
2014. jún. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Drágának tűnik.
2014. jún. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

Mi lenne a reggeli??

Mivel én ennyi pénzből a 3 tagú családomnak ebédet főzök 2 napra...

2014. jún. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ez nagyon drága egy reggeliért.


Tekintve, hogy reggelire általában nem eszi magát gyomorrontásig az ember... kb. 1000-1200 ft lenne maximum a reális ár. Gondolj bele. A legtöbben megesznek egy rántottát és televannak. Vagy egy tál műzlit joghurttal. Esetleg letolnak mellé egy kávét. Nem úgy, mint vacsoránál és ebédnél, ahol a fogásokat végigpróbálgatva 3 tányérral is esznek egyesek.

2014. jún. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Á, nagyon nem éri meg. Nem sok ember lenne, aki ilyen sok pénzt kiad egy reggeliért, a svédasztalozás pedig drága mulatság. Menüért még talán fizetnének fix árat, de svédasztalos reggeliért biztosan nem. Nincs is ideje az embernek reggelente munka előtt ilyen fényűzésre.
2014. jún. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

Rengeteg étterem van ahol fix árért all u can eatet kapsz.. Reggelit azért nem csinálnak, mert az ember munka előtt nem fog beülni egy étterembe.. Ha meg nyaralásról beszélünk, ott a hoteleknek van ilyen szolgáltatása. Remélem nem ez volt a világmegváltó ötleted! :D


Az áraid meg nagyon elrugaszkodottak.

2014. jún. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az árakat csak tippeltem, nem gondoltam komolyan. Igazatok van abban, hogy az emberek munka előtt nem fognak sok időt szánni kajálásra. Mondjuk akkor hétvégente lenne csak ilyen szolgáltatás.
2014. jún. 29. 20:44
 10/16 anonim ***** válasza:

Hétvégén meg szerintem azért nem lenne kereslet rá, mert az emberek olyankor örülnek, hogy lazíthatnak, pihenhetnek, ráérnek kikelni az ágyból, nem kell indulni sehova kora reggel...Akik pedig mennek, azok leginkább bevásárolni mennek le, hogy megfőzhessenek ebédre, azok meg azért nem érnének rá reggelizni beülni.

Megkérdezhetem, hogy hogy jött az ötlet, mi alapján láttál benne fantáziát?

2014. jún. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!