Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Honnan érdemes hidegtálat...

Honnan érdemes hidegtálat rendelni Budapesten?

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
www.hidegtal.hu
2014. júl. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én már hétszer rendeltem innen, kifogástalan a minőség és a dekoráció, rettentően gusztusos, a futár 30-35 perccel már előbb itt volt, nálunk elsöprő sikert aratott. Legutóbb ballagásra rendeltünk innen kaszinótojást, sonkatekercset, franciasalátát és sült húsokat és nagyon nagyon meg voltak lepődve az osztálytársak, hogy mennyire finom, és biztos milyen drága volt, pedig egyáltalán nem.

Ajánlani tudom, én is úgy kaptam szájról szájra terjed, de jó!!

Több büfés is innen rendel szendvicseket(pl az én lányom sulijából is) hát van, hogy 200 szendvicset is rendel és úgy kell félretetetnem vele délutánra magamnak egyet:)

Próbáld ki, megéri!

2014. júl. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hopsz, a link lemaradt:

[link]

2014. júl. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Onnan ahol van meleg tál is onnan semmiképp ne! xd
2014. júl. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!